Meble kolonialne, proszę o ofertę !!

Meble kolonialne, proszę o ofertę !!

Szukam mebli z drewna mango. Jakiegoś oryginalnego stolika, krzeseł, może komody. Wymagają urządzić sobie przytulne gniazdko w indyjskim stylu. Ktoś coś? Czekam :) i pozdrawiam.

1eustachy4

Posty: 2

 
Dobrze, że oferta nie jest droga. Myślę, że właśnie tutaj skorzystam z jakiejś kolekcji mebli indyjskich. Żona naciska na zmiany w domu. Nie mam wyboru ;)

Marioleczka

Posty: 10

 
Dla mnie nowością są meble z drewna mango. Mam już konkretnie upatrzoną kolekcję. Dobrze, że w tym sklepie jest tak dużo rabatów, to nie wyjdzie drogo. W końcu poczuję się miło w swoim salonie :)

Sarenka

Posty: 7

 
Dla mnie nowością są meble z drewna mango. Mam już konkretnie upatrzoną kolekcję. Dobrze, iż w tym sklepie jest tak wiele rabatów, to nie wyjdzie drogo. W końcu poczuję się miło w swoim salonie :)

Namo

Posty: 11

 
Swoje mieszkanie urządziłam w świetnym stylu. Kupiłam meble kolonialne z Wrocławia. To link do ich sklepu internetowego http://www.decorindia.pl. Bardzo szybka przesyłka, miła obsługa, pomogli w wyborze.

Robuś

Posty: 9

 
Ja też się zdecyduję na te meble vintage. Podobają mi się :) I już wiem, jaką kolekcję wybiorę. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że meble do Lublina szybko dotrą. Czytałam opinie o firmie. Jest godna polecenia, więc na pewno skorzystam.

MacieqLeo

Posty: 13

 
Witam na forum :) Mam nadzieję, iż skorzystacie z mojej porady. Jeśli wybieracie coś z mebli indyjskich, stawiajcie na meble z palisandru. To faktycznie jakość na długie lata. Najlepsze drewno, nie do porównania.

Becik45

Posty: 5

 
Nie mogłabym funkcjonować bez mebli drewnianych. Kocham stare klimaty. Uwielbiam styl rustykalny. Propozycje w tym sklepie też zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Chyba się skuszę :)

E-GOista

Posty: 3