meble kuchenne na wymiar szczecin, opinie

meble kuchenne na wymiar szczecin, opinie

Witam. Znacie może jakieś studio projektowe, które proponuje ciekawe projekty kuchni na wymiar. Konieczna mi doświadczona firma ze Szczecina, która zna się na tej branży i może ma na stronie pokazane projekty, które wykonała.

demonn

Posty: 2

 
Zabudowa kuchenna rozwiązała problem małej kuchni. Długo myśleliśmy z mężem nad różnymi rozwiązaniami, aż w końcu zdecydowaliśmy się na meble kuchenne w zabudowie. Mąż odszukał sprawdzone studio w Szczecinie. Projektant od razu wiedział, w czym rzecz. Nie żałujemy wydanych pieniędzy, choć rzeczywiście nie były małe.

englandrm

Posty: 20

 
Udaj się do profesjonalistów. Oni z tobą pogadają i na pewno znajdą rozwiązanie. Jeżeli chodzi o usługi projektowania wnętrz w Szczecinie, mogę polecić ci kilka dobrych ofert. Pozdrawiam.

nemiasty

Posty: 14

 
Ja też należę do ludzi, jakie lubią mieć swój udział w aranżowaniu domu. Nareszcie doczekałam się swojego, więc tym bardziej miło jest takie gniazdko urządzać. Widziałam już całkiem dużo ciekawych propozycji dotyczących nowoczesnych kuchni na wymiar w Szczecinie.

Kowalski

Posty: 7

 
Dam wam od razu dobrą radę, żeby nie kusić się na oszczędności. Jeśli chodzi o projekty kuchni na wymiar, to w Szczecinie jest jedna bardzo znana i ceniona firma. Polecam ich, bo sam korzystałem https://conceptforhome.pl/projekty-wnętrz. Robili poprawki po poprzednikach :(

234_9867

Posty: 4

 
Nie ukrywam, iż taka kuchnia też jest moim marzeniem. Mam jednakże obawy co do budżetu. Może najpierw zlecimy sam projekt mebli kuchennych. A później poszukamy w Szczecinie wykonawcy.

milenka

Posty: 6

 
Dopóki nie zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, nie miałam pojęcia, że przebywanie w kuchni może być taką przyjemnością. Projekt dotyczył całej kuchni. Udało się dokonać wręcz cudu ;) super, że trafiłam na projektanta, który w Szczecinie cieszy się dobrymi opiniami.

Biforr23

Posty: 14

 
No być może, że efekt finalny zależy od szczegółów i detali :) Nie znam się na nowoczesnych kuchniach na wymiar. Wiem tylko jedno, że w Szczecinie nie znajdę chyba żadnej taniej firmy :( Na taki projekt trzeba uskładać trochę grosza lub wziąć kredyt i zrobić jeden generalny remont ;)

Yuri20

Posty: 12

 
Ja też mam bardzo małą kuchnię. Obecne meble trudno określić jako funkcjonalne :D Myślę nad indywidualnym projektem kuchni. Do tej pory porównałam oferty dwóch projektantów ze Szczecina. Przydałoby się wiecej sprawdzonych propozycji :)

Mariusz

Posty: 3