Dobry sklep z krzesłami Profim

Dobry sklep z krzesłami Profim

Pierwsze co to chciałem was zapytać o markę Nowy Styl, ktoś słyszał? Ponoć mają fajne fotele. Drugie pytanie dotyczy sklepu meblowego online, który moglibyście polecić jako zaufany i solidny. Jeżeli macie dobre doświadczenia z jakimś konkretnym sklepem, to piszcie!

Maciusinski

Posty: 10

 
Co mogę powiedzieć...wydaje mi się, iż zmienia się na lepsze jeżeli chodzi o sklepy meblowe PL. Coraz to więcej godziwych firm, które dbają o klientów. Nasze przedsiębiorstwo zamawiało meble biurowe, takie jak krzesła, biurka i fotele poprzez stronę http://www.ergoexpert.pl. Mogę powiedzieć, iż odznacza ich niesłychanie wysoka kultura osobista i profesjonalizm. Faktycznie się zaangażowali w tę transakcję, zrobili szybką wysyłkę, za jaką nawiasem mówiąc nie musieliśmy nic płacić.

Darjusa

Posty: 13

 
Wyrosło teraz tych sklepów jak grzybów po deszczu. Osobiście jestem dość nieufny, wobec tego zawsze porządnie sprawdzam sklep, zanim cokolwiek zamówię (nawet wykałaczki) :) Jeżeli chodzi o meble to zakupiłem sobie fotele na stronie http://www.ergoexpert.pl. Ja z nimi nie miałem najmniejszych problemów. Działają już ponad dekadę na rynku, także nie są to ludzie z przypadku. Wysyłka w 24h i nie musiałem za nią płacić. Moim zdaniem, pożądane byłoby wziąć ich pod spostrzeżenie.

Renifer87

Posty: 20

 
Mam niezwykle fajne pufy od marki Bejot i powiem szerze, iż mógłbym na nich siedzieć godzinami:) To jest jedna z tych marek na rynku meblowym, którą niezwykle lubię. Mają nowatorskie podejście do projektowania, zaś przy tym nie żałują na jakości materiałów. Dzięki temu meble są efektowne, lecz też solidne. Moje pufy mają już cztery lata i nic nie pęka, nic się nie wgniata.

KHOT

Posty: 23

 
Hej, hej, jeżeli chcesz kupić porządnej klasy meble biurowe Svenbox, to ja nie znam lepszego sklepu z takimi meblami, niż www.ergoexpert.pl. Mają niezmiernie idealne krzesła, z jakich nie da się spaść, nawet będąc pod wielkim wrażeniem:) A tak poważnie, to robią szybką wysyłkę, dają gwarancję, zaś przy tym można zrezygnować z towaru jakby coś tam się nie spodobało, także zero stresu dla klienta.

Pozdrawiam!

Niciuśś98

Posty: 17

 
Szczerze?

Trochę nie do końca podoba mi się ten nowy styl mebli. Ja najchętniej szukam fajnych egzemplarzy w jakiś składach antyków, w takich miejscach. Tam można znaleźć prawdziwe perełki. Wielkie drewniane szafy, bogato zdobione krzesła, potężne stoły rozkładane. A obecnie w tych sklepach to większość to chińszczyzna, tanizna...takie jest moje zdanie, natomiast może się nie znam:P Choć wątpię.

dzipkis

Posty: 15