Sklep online z meblami

Sklep online z meblami

Internety, potrzebuję pomocy ;) Gdzie w sieci można kupić profesjonalne krzesła biurowe? Kojarzycie sklepy sprzedające takie meble bardziej hurtowo? Zmieniamy wystrój biura, chcemy wymienić właśnie krzesła i fotele między innymi.

wrrraak22

Posty: 5

 
Nie kojarzę za bardzo sklepów meblowych w internecie. Jak już potrzebuję coś kupić to jadę do centrum handlowego u siebie w mieście i raczej stacjonarnie staram się kupować.

maryna45

Posty: 10

 
Nie mam pomysłu co od sklepu, trzeba by poszukać w kilku, rozejrzeć się, porównać ceny za konkretne marki. Teraz ogólnie wybór jest duży, sporo rzeczy z importu można znaleźć, ale są też polskie marki robiące solidne meble.

Sarenka

Posty: 16

 
Mam w planie kupić nowy fotel do siebie do gabinetu i nawet już sobie jeden upatrzyłem. Nie jest tani bo kosztuje ponad tysiąc złotych ale już jak w nim zasiądę to mam nadzieję że naprawdę będzie jakby luksusowo i wygodnie.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Dużo krzeseł o różnym przeznaczeniu mają na stronie www.ergoexpert.pl. Sprawnie prowadzony sklep, nie przeciągają dostawy w czasie i nie trzeba się logować żeby zamówienie złożyć. Ja u nich kupowałem krzesła do centrum konferencyjno szkoleniowego parę tygodni temu. Było tego kilkadziesiąt sztuk. Wszystko dotarło w stanie idealnym bez jakiś uszkodzeń, wadliwych części itp.

andrew66

Posty: 9

 
Krzesła to mam, gorzej ze stołem, muszę pomyśleć nad nowym. O ile jeszcze jestem w domu sama z mężem to nam ten mały co mamy wystarcza, ale jak przyjdą jacyś goście to już się na nim robi ciasno.

Fanatyk

Posty: 14