gdzie tanio kupić designerskie meble

gdzie tanio kupić designerskie meble

Chciałem was trochę podpytać o sklepy meblowe z oryginalnymi, designerskimi meblami. Ja akurat szukam stolika kawowego i też przydałyby się fotele do salonu. Dzięki za każdą opinię!

andrzej99

Posty: 5

 
Moim dzieciom to się mebli nie opłaca kupować. Tydzień po montażu wyglądają już tak, jakby miały z 10 lat, a nie 7 dni ;P

czlowiek488

Posty: 11

 
Wyjątkowo niskie ceny za meble polskiej produkcji można ustrzelić na portalu www.mebel-partner.pl. Jeśli chodzi o stoliki czy ławy to można poprosić o spersonalizowanie np. pod takim względem jak wysokość czy kolor. Powiem z mojego doświadczenie, że nie robią tutaj problemów.

mateo29

Posty: 24

 
Ile trzeba zapłacić za dobrej klasy meble młodzieżowe, tak mniej więcej? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii? Kupujecie raczej na raty, czy za gotówkę?

dominikaa

Posty: 8

 
Powoli, bo powoli ale wymieniamy w domu meble ostatnimi czasy. Na pierwszy rzut poszedł salon, teraz robimy kuchnię, a może za jakiś czas wymienimy całą aranżację w łazience. O ile wyrobimy finansowo z żoną ;)

daron64

Posty: 16

 
Hej. Akurat mebli to dawno nie zamawiałem. Mam te co mam, już od lat i jakoś się trzymają. W zasadzie mógłbym ewentualnie półki odmalować, jakimś lakierem przejechać trochę...ale nie mam czasu.

pawel-2910

Posty: 14