Sprawdzone meble na zamówienie?

Sprawdzone meble na zamówienie?

To jest forum, gdzie każdy może spytać o to, co mu potrzebne, ja szukam sprawdzonych mebli na zamówienie. Prosiłabym o odpowiedzi osób, które coś na ten temat już wiedzą, a nie reklamują się.

dropss

Posty: 6

 
Do wyceny projektu na mebli na zamówienie, jak nie bardzo znasz się na rzeczy to najlepiej umówić się z gośćmi z firmy. Przyjadą, podpowiedzą, ocenią i zrobią wstępną wycenę, za to raczej nie płacisz. Dopiero po gotowym projekcie robią ostateczną wycenę.

lenox4

Posty: 17

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

GF6

Posty: 10

 
Nie polecam płyty rattanowej do szaf wnękowych na zamówienie. U mnie dzieci zrobiły z tym jedną wielką tragedię. Nietrwały materiał.

Darth9

Posty: 20

 
Jeśli pragniesz tanie meble na zamówienie to proponuję wszystko samemu pomierzyć, wybrać na stronie najtańszy materiał i przesłać do firmy. Jak przyjeżdżają do domu to jest zdecydowanie drożej. Chodzi mi o wstępną wycenę, bo potem robią ostateczną. Co można to najlepiej załatwić przez internet, jest wówczas taniej.

Krzysztard

Posty: 15

 
Znajomy chciał zaoszczędzić, bo przecież meble na zamówienie tanie nie są. W końcu musiał zamówić do domu firmę, bo biedak siedział nad montażem i tym całym projektem dniami i nocami. Potem okazało się, że dużo po prostu sp.... i trzeba było dopłacać. A stolarz podobno.

śitowiec4

Posty: 4

 
Niby rattan jest trwały, ale jak robisz sobie szafę za kilka tysięcy to ja bym nie ryzykował. A szafy wnękowe na zamówienie mają teraz tyle możliwości, jeśli chodzi o materiał, że jest w czym wybierać. Ja córce do pokoju zrobiłam grafikę na drzwiach szklanych. Bombowo to wygląda. Pozdrawiam.

090913123

Posty: 14

 
Widzę, że masa tu na forum pytań o najtańsze rozwiązania. Jeśli chodzi o szafy wnękowe na zamówienie polecam z czystym sumieniem http://www.meble-martex.pl przeglądając się w lustrze szafy wykonanej przez tą właśnie firmę. Projekt dali na medal, od razu go zaakceptowałem. Wszystko na szóstkę z plusem.

drillmod

Posty: 16

 
Firmy z meblami na zamówienie nie robią chyba poprawek po innej firmie. A jeżeli już to trzeba im chyba dobrze zapłacić, projekt muszą pewnie zrobić nowy. Być może się mylę, może zależy co miałyby poprawić.

piet

Posty: 15