Schody drewniane do mieszkania ? Gdzie ?

Schody drewniane do mieszkania ? Gdzie ?

Plan jest taki, żeby w niedalekiej przyszłości zakupić drewniane schody, więc zapytuję :) Powiedźcie, do kogo w Krakowie warto się zwrócić w tej sprawie? Macie jakieś sprawdzone firmy, które nie odwalają fuszerki?

ciarex

Posty: 16

 
Hello! Może pomogę, bowiem akurat jakiś czas temu wymienialiśmy schody na nowe. Stare już się sypały oraz strach było po nich chodzić, zwłaszcza, że własne ważę:) Na jednym z forów znalazłem pozytywnie opinie na temat wlodekschody.pl oraz ich wybrałem. Okazali się niezmiernie rzeczowi, zaoferowali mi kilka fajnych projektów oraz prędko uporali się z produkcją. Jeśli chodzi o cennik, to myślę, że nie są jakoś wygórowani pod tym względem. Należałoby do nich napisać. Mi odpisali jeszcze tego samego dnia. Hej!

okruchowy

Posty: 13

 
Mogę powiedzieć, że ta oferta to światowy poziom. Wszystko zostało tutaj dopięte na ostatni guzik. Transakcje realizowane są błyskawicznie a także bez żadnych komplikacji. Wiem o czym mówię, bowiem korzystam z oferty firmy już od dłuższego czasu.

Bobek1200

Posty: 15

 
Byłem na tej witrynie jakiś czas temu a także jestem pod gigantycznym wrażeniem. Pozytywnie zaskoczyło mnie fachowe podejście do tematu, które prezentują twórcy witryny. Dla wszystkich poszukujących rzetelnych informacji, polecam!

KamiKAzeDBC

Posty: 19

 
Przyznaję się bez bicia, iż jestem fanem drewna w każdej postaci, więc wybór schodów był dla mnie oczywisty:) Żadne tworzywo nie wprowadza takiego klimatu do domu jak właśnie dąb, jesion, sosna itd. Drewno jest nie jedynie przepiękne, niemniej jednak też wytrzymałe, więc do konstrukcji schodów pasuje jak ta lala :) U mnie w domu są schody jednobiegowe, proste, niemniej jednak przy tym niesłychanie praktyczne oraz wygodne. Zamontowałem też taką bramkę z jednej oraz drugiej strony, żeby dzieciaki nie chodziły bez mojej wiedzy. Pozdrawiam!

Czasowy

Posty: 19

 
Wiem o czym mówisz:) Mnóstwo się naszukałem przyzwoitej firmy, jaka zna się na swojej robocie oraz miałem to szczęście, że w końcu znalazłem dobrą ekipę, jaka przy okazji nie skasowała mnie jak za zboże. Na stronie wlodekschody.pl możesz odnaleźć szczegóły oferty. Oni robią projekt, później produkują oraz na końcu robią też montaż we osobistym zakresie, zarówno wszystko miałem załatwione przez tę samą firmę. Po schodach się nie boję chodzić, więc chyba nie spartolili :) Mogę też powiedzieć, że niezwykle szybko uporali się z montażem, nie miałem tutaj miesięcznego nalotu fachowców, jedynie ekspresową, konkretną, dobrą robotę w stosunkowo krótkim okresie.

Renifer87

Posty: 20

 
Niezmiernie dobrze wspominam kontakt z tą firmą. Zajęli się moim zleceniem jakbym był jedynym klientem na świecie. Już od pierwszego kontaktu zrobili na mnie znakomite wrażenie. Konkretnie jak również na temat – takie podejście uwielbiam.

jonek91

Posty: 25

 
No ja właśnie planuję sięgnąć z tej oferty, ale jeszcze zbieram opinie. Jak tam z kontaktem, można się z nimi porozumieć?

Sarev22

Posty: 12