Gdzie w Suwałkach znajde kamerzystę ?

Gdzie w Suwałkach znajde kamerzystę ?

Troszkę już przejrzeliśmy z narzeczoną stron z ofertą kamerzystów i teraz nie mamy pojęcia kogo wybrać. Wszyscy wyglądają na fachowych...Może macie sprawdzonych kamerzystów zajmujących się obsługą ślubów i wesel i moglibyście doradzić?

Skorpion561

Posty: 20

 
Witam. My to kierowaliśmy się w sumie ofertą cenową przede wszystkim. Nawet nie sprawdzaliśmy opinii...lecz myślę, iż fajnie trafiliśmy. Ekipa www.studiojgk.suwalki.pl pracowała na naszym weselu i dobrze się sprawdzili. Przyzwoita praca, dobrze przygotowany film, atrakcyjna cena, dobry kontakt – i tak można wymieniać:) Pozdrowienia dla wszystkich młodych par!

fuey

Posty: 22

 
Też właśnie poszukuję sprawdzonego kamerzysty w okolicach. Już parę for odwiedziłem i się okazuje, że u nas na północy takich fajnych ekip jest całkiem wiele. Sporo pozytywów zdobył kamerzysta ze www.studiojgk.suwalki.pl. Chyba właśnie do nich uderzę, bo też robią zdjęcia, to bym upiekł dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ślub dopiero za rok, niemniej jednak już dobrze sobie zaklepać.

ciarex

Posty: 17

 
Dobry kamerzysta to prawdziwy skarb na ślubie. Kiedyś byliśmy z mężem na ślubie u jednej kuzynki to kamerzysta był masakryczny. Niemal ludziom po twarzy rysował tą kamerą, zamiast zooma zrobić, czy coś. Kiedy my braliśmy ślub to jeszcze się nagrywało na VHS, natomiast mimo tego jakość filmu całkiem fajna. Pewnie już ten pan nie działa na rynku, bowiem swoje lata miał, a było to już prawie dwie dekady temu...czas leci...

KHOT

Posty: 25

 
Jeżeli interesuje Cię sprawdzony kamerzysta w Suwałkach to jest parę firm w pobliżu, jakie filmują takie okolicznościowe imprezy jak wesele. Ja mam dość porządne doświadczenia z marką www.studiojgk.suwalki.pl, jaka zajęła się nagrywaniem studniówki w mojej szkole. Skoro ogarnęli taką imprezę, myślę, że z weselem też sobie poradzą. Pozdrawiam i życzę już powodzenia na nowej drodze życia!

okruchowy

Posty: 18

 
Obecnie to planowanie wesela trzeba faktycznie uprzednio zacząć. My naszego kamerzystę to już mieliśmy nagranego półtorej roku uprzednio:) Taki rynek, na pół roku przed to już wszyscy mieli na sierpień zarezerwowane terminy. Trzeba się śpieszyć, bo na ostatnią chwilę załatwianie to nie jest porządne rozwiązanie. Pozdrawiam!

Waka Waka

Posty: 13

 
Heh, w Suwałkach to znam może ze dwie porządne firmy, jakie się zajmują takim nagrywaniem. My akurat na swój ślub zamówiliśmy usługę ze strony www.studiojgk.suwalki.pl. Nie ma się do czego przyczepić. Cena myślę, iż niezła jak na to ile inni biorą za takie wideofilmowanie. Kontakt też pozytywny. Prędko zrobiliśmy rezerwację, potem długo nie czekaliśmy na płytkę. Generalnie – polecam!

Jasio

Posty: 17

 
Hmm...byłem jakiś czas temu na weselu u kumpla i tam fotograf i kamerzysta byli z tej samej firmy. Niesłychanie fajnie im to poszło, kolega był usatysfakcjonowany, zresztą było widać, iż solidnie pracują. Mają stronę www.studiojgk.suwalki.pl, także myślę, iż warto zbadać jak szukacie dobrego usługodawcy w Suwałkach.

majer111

Posty: 21