Fotograf gdynia, oferta ??

Fotograf gdynia, oferta ??

Witam. Mam pytanie jak wygląda sprawa z fotografem ślubnym w Sopocie. Ile uprzednio trzeba zamawiać. Pewnie im lepszy, tym nie ma wolnych terminów na najbliższe kilka lat :D Czekam i dziękuję za wszelką pomoc.

Duzyyy45

Posty: 6

 
Zamiast nadmorskiego krajobrazu polecacie jeszcze jakiś na plener? Znacie ciekawe miejsca? Jak to jest, czy fotograf ślubny poleca coś nadzwyczajnego? Mamy pomysł na Gdynię, natomiast to chyba zbyt znane.

miko_poz

Posty: 12

 
A co z zaliczką? Jak to wygląda? Ile płaciliście uprzednio? Mamy cel skorzystać z usług fotografii ślubnej w Sopocie. Jak tu się ceny kształtują, albowiem dopiero od niedawna tu mieszkamy i nie niezmiernie mamy orientację.

Miki

Posty: 9

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą zdjęcia ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są oczywiście inne super miejsca, ale to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

Mariusz

Posty: 9

 
Fachowa fotografia ślubna w Sopocie http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Propozycja dotyczy reportażu ślubnego, sesji plenerowej, narzeczeńskie, lecz również zagranicznej :)

udziec

Posty: 12

 
Widzę stale te same dylematy :) Kochani najlepiej znaleźć profesjonalnego fotografa ślubnego, który dopasuje wam coś szczególnego. Jeśli chodzi o Trójmiasto nie ma problemów ze znalezieniem dobrych ofert. Trzeba poświęcić trochę czasu i już.

syrena88

Posty: 12