Prezent na rocznicę ślubu!

Prezent na rocznicę ślubu!

Jest możliwość przegrania kasety z filmem weselnym na nowoczesną pamięć przenośną? Możecie mi polecić jakąś firmę, jakie się takim czymś zajmuje?

Facio

Posty: 14

 
Dzień dobry, słyszałam, że jest taka możliwość jak przegrywanie vhs na dvd, możecie powiedzieć mi cos więcej na dany temat? Jesteście zadowoleni z danej usługi? Ile kosztuje przegranie godzinnego filmu na płytę? Czekam z niecierpliwością na informacje.

Pozdrawiam.

dzejs

Posty: 21

 
Cześć, mogę wam powiedzieć, że przegrywanie vhs na dvd jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wiele filmów w ten sposób przegrałam. Usługa wbrew temu co wszyscy myślą nie jest droga, ceny są bardzo przystępne. W Internecie możecie znaleźć wiele informacji na dany temat, pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, ze pomogłam.

Jooozek

Posty: 13

 
Hej, mam do was prośbę a mianowicie chodzi o przegrywanie vhs na dvd, wiecie gdzie coś takiego można zrobić? Za ile i w jakiej jakości jest przegrany film?

Zależy mi niezwykle na czasie więc proszę was o szybkie informacje, będę ogromnie wdzięczna. Czkam z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuję.

magic17

Posty: 14

 
Cześć, mam pomysł na prezent dla moich rodziców, chcę im przegrać film z ślubu, który znajduje się na kasecie wideo na płytę. Maja rocznicę niedługo więc myślę, że im się spodoba.

Możecie polecić mi firmę, która się tym zajmuje? Z góry dzięki.

Rambdalll

Posty: 10

 
Witam serdecznie, jestem osobą, która niezbyt się zna na nowoczesnych urządzeniach i możliwościach zatem zwracam się do was z prośbą, która dotyczy przegrywania vhs na dvd, możecie mi coś więcej powiedzieć na dany temat?

Będę wam za to ogromnie wdzięczny. Jeśli ta usługa jest dostępna w przyzwoitych pieniądzach to chętnie bym z niej skorzystał.

martins6

Posty: 20

 
Cześć, mogę wam powiedzieć, iż przegrywanie vhs na dvd jest niesłychanie świetnym rozwiązaniem, mnóstwo filmów w ten sposób przegrałam. Usługa wbrew temu co wszyscy myślą nie jest droga, ceny są niesłychanie przystępne. W Internecie możecie odszukać mnóstwo informacji na dany temat, pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, ze pomogłam.

omen100

Posty: 19

 
Dzień dobry, słyszałam, że jest taka szansa jak przegrywanie vhs na dvd, możecie powiedzieć mi cos więcej na dany temat? Jesteście zadowoleni z danej usługi? Ile kosztuje przegranie godzinnego filmu na płytę? Czekam z niecierpliwością na informacje.

Pozdrawiam.

Śmieszek

Posty: 15

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, że to pamiątka rodzinna nie mogę jednak tego odtworzyć gdyż nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

Warren1987

Posty: 16

 
Dzień dobry, jeżeli chodzi o przegrywanie vhs na dvd, to mogę wam powiedzieć, że to bardzo dobry sposób, na zachowanie filmów na dłużej. Dzięki tej szanse przegrałem własne cieszę na płytę dvd i jestem z tego bardzo usatysfakcjonowany, oglądamy je z żoną na laptopie bez żadnych zakłóceń i kłopotów, jakość jest nawet lepsza niżeli na kasecie.

Polecam bardzo serdecznie daną usługę.

lukashb

Posty: 19