fotograf ślubny Włocławek, znacie ?

fotograf ślubny Włocławek, znacie ?

Jakiego fotografa ślubnego z Kruszwicy polecacie? Mamy poważny problem. Wszędzie już pozajmowane terminy. Ślub owszem z nagłej decyzji :D Niemniej jednak może jeszcze da się coś załatwić w tym temacie?

Gumis

Posty: 1

 
Nie ma co narzekać. Trzeba wziąć się po prostu za szukanie trochę wcześniej. W naszym wypadku chodziło o fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego. Wystarczyło pół roku. No ale nie mówię, że tak jest zawsze :)

Namo

Posty: 11

 
http://fotoquznia.com.pl to fotograf ślubny z Radziejowa. Ma bardzo dobre opinie. Pamiątka ślubna mojej siostry pierwszorzędnej klasy :D Też będę korzystała. Polecam.

Nowa

Posty: 6

 
To nie za wcześnie? Nie orientuję się w temacie fotografa ślubnego w Radziejowie, lecz nie myślałam, że to będzie takie trudne. W planach ślub w 2019 roku :) Czy już mam pytać, dzwonić i zaklepywać? Napiszcie, bo nie chciałabym potem znaleźć się w poważnym problemie.

emsoN

Posty: 12

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, iż w ogóle udało mi się odszukać fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) W przeciwnym wypadku tego nie da się wytłumaczyć :)

jonek91

Posty: 25

 
Też uważam, że miła współpraca to pierwszy krok do sukcesu. Ja już po ślubie, ale pamiętam, ile dylematów było. Najpierw szukaliśmy wolnych terminów. Nie można było znaleźć fotografa ślubnego we Włocławku. Trzeba było szukać z okolic.

Yuri20

Posty: 6

 
Na ostatnią chwilę nikt nie szuka fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Nie znajdziesz, bo mają pozajmowane terminy. Za tę sprawę trzeba się zabrać dużo wcześniej :D Właśnie dlatego my zdecydowaliśmy się już ponad rok wcześniej.

Pozycjoner

Posty: 15

 
Wiem, że tak jest. Jeden fotograf ślubny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego zdjęcia, jakie ma na stronie, ale też widziałam zdjęcia z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, że termin ślubu zmienię ;) Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej. Mam nadzieję, że coś znajdę.

transerwis

Posty: 2

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

Black_Riot

Posty: 2