Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Kochani, poszukuję mozajek zdjęciowych według własnej aranżacji. Chciałabym wykonać zdjęcie synka i powstawiać kilka fajnych zdjęć z rodzinnego albumu. Wiem, że do 200złotych mogę pozyskać taką pracę, albowiem na innym forum pisano o tym, ale gdzie??

1AdamoSk

Posty: 18

 
Mój tata mamie zakupił na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, natomiast efekt jest faktycznie zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa jaka to technika, natomiast ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś jedynie miniaturowe zdjęcia. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

WalSystem

Posty: 15

 
Oj tak, mój temat i spieszę z pomocą. www.mozaikowo.com.pl to jest mój typ, kupiłam już dwie mozajki (dla mnie i dla koleżanki – sąsiadki, jakiej się podobało), mają rzeczywiście wielki talent do tworzenia i są tak pomocni, iż się czułam naprawde swobodnie nawet jak dwa razy zmieniałam swoją koncepcję. Na początku chciałam kwiatka a potem stwierdziłam, iż jednak taką leśną polanę chciałabym osiągnąć.

Vickson

Posty: 17

 
Przyzwoite pytanie, sam poszukuję od jakiegoś czasu firmy, jaka się tym zajmuje. W Olsztynie przeszedłem wszystkich fotografów, lecz poniektórzy z nich nawet nie wiedzieli o czym mówię, no więc wiesz... w necie coś powinno być, lecz ja mam słabe łącze i zanim coś znajdę to mnie już szlak trafia, ż estrony się tak długo ładują :P Chciałbym Ci pomóc, lecz jak już wiesz za sporo nie poradzę, jakby co będę tu zaglądać jeszcze o ile Ty coś znajdziesz ;))

pozdro

drillmod

Posty: 16

 
Hola, hola... mozajek się szuka? :D

Też bym chciała... generalnie strasznie kręci mnie robienie zdjęć, oglądanie też w sumie, lecz jakbym mógł sobie powiesić tak moje wszystkie zdjęcia na ścianie i mieć z tego zrobione jakieś małe arcydziełko to z wielką chęcia ;) na przykład wszystkie moje panny w bikini czy coś, piękny widok.

polmar

Posty: 18

 
Fajna opcja taka mozajka, sama jestem posiadaczką takiego cudeńka ;) Mój obrazek zamówiłam tutaj www.mozaikowo.com.pl zapisałam sobie, bowiem mam zamiar siostrze jeszcze sprezentować taki obraz. Mój się jej niezwykle podobał a dziewczyna ma puste ściany, które wołają o zapełnienie ;) Obsługa tego portalu dosłownie staje na głowie, aby pomóc dobrać taki obraz, który będzie tym idealnym więc serdecznie polecam z całego serducha. Życzę ci byś odszukała też swój wyśniony obraz, który będzie podziwiać każdy gość w twoim domu.

Sebo

Posty: 9

 
Na mozaikowo poszukaj, oni mieli chyba adres na .com.pl czy na .com to sobie wpisz, ostatnio brat przeglądał tam ich galerię i niezłe robił oczy. Płacisz stówkę i masz wypaśny obraz w ramie, który możesz sprezentować na wiele okazji, w zalezności od tego jakie to będą zdjęcia. On szukał akurat dla swojej panny, albowiem ona uwielbia konie. Zaplanował, że zrobią z ich fotek razem właśnie konia i się udało. Jat ego nie widziałem, albowiem byłem poza miastem, niemniej jednak on sobie chwalił niesłychanie.

VamnHopeHom

Posty: 17

 
Dobre pytanie, sam szukam od jakiegoś czasu firmy, która się tym zajmuje. W Olsztynie przeszedłem wszystkich fotografów, natomiast poniektórzy z nich nawet nie wiedzieli o czym mówię, no więc wiesz... w necie coś winno być, natomiast ja mam słabe łącze i zanim coś znajdę to mnie już szlak trafia, ż estrony się tak długo ładują :P Chciałbym Ci pomóc, natomiast jak już wiesz za mnóstwo nie poradzę, jakby co będę tu zaglądać jeszcze o ile Ty coś odnajdziesz ;))

pozdro

multikrzych

Posty: 18