Hej szukam fotografa, jakieś sugestie?

Hej szukam fotografa, jakieś sugestie?

Dzień dobry. Interesuje mnie to, jak wygląda fotografia ślubna w Zielonej Górze.

Ile trzeba zapłacić za profesjonalny fotoreportaż z wesela w tym mieście?

Jacuś

Posty: 13

 
Dzień dobry. Problematycznym tematem jest sprawdzony fotograf w Nowej Soli, bowiem takowych niestety jest niewielu. Moim podstawowym kryterium była dobra opinia na lokalnym rynku, wolny termin w dniu mojego wesela, a zarówno cena, która nie przekraczałaby jakichś horrendalnych sum. Udało mi się to wszystko połączyć.

eQub

Posty: 19

 
Hej. Miałem świadomość, że fotografia ślubna w Nowej Soli to dość rozwinięta branża i nie będę miał problemu z wyborem fotografa. W rzeczywistości było zupełnie inaczej, ponieważ na rynku jest tylu fotografów, że zdecydowanie się na usług jednego z nich to przedmiot długich rozmów, które czasami stają się bezowocne.

ciarex

Posty: 17

 
Hej. Moja przyszła żona prędko zmotywowała mnie do tego, aby poszukać fotografa ślubnego w Nowej Soli. Sam zdziwiłem się, że trzeba rezerwować terminy z tak olbrzymim wyprzedzeniem, ale trudno – trzeba było to zaakceptować.

Dziś stoimy przed koniecznością podpisania umowy, bowiem to dla nas gwarancja, że fotograf w ogóle pojawi się w dniu naszego ślubu.

Hamacz23

Posty: 20

 
Witam. Duże wymagania postawione zostały przed fotografem ślubnym w Zielonej Górze, do którego się zgłosiliśmy. Na szczęście udało mu się im sprostać, dzięki czemu nasza współpraca była bezproblemowa. Wpłaciliśmy zaliczkę, podpisaliśmy umowę, a potem po weselu tylko czekaliśmy na zdjęcia.

QQrydza

Posty: 21

 
Cześć.

Fotograf weselny w Zielonej Górze to moim zdaniem koszt rzędu 3-4 tysięcy pln, choć mogą pojawić się jakieś odstępstwa od tych reguł. Nieraz fotografie na naszym ślubie i weselu może wykonywać nawet dwóch fotografów.

W moim przypadku sprawdziły się usługi http://kr-foto.pl.

pmrm1

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Gdy znalazłem fotografa w Zielonej Górze, który spełniał moje oczekiwania pod względem jakości zdjęć i ceny to niestety nie miał on wolnego terminu w dniu naszego ślubu i koło się zamykało.

Na szczęście nie ograniczałem się do poszukiwań w miejscu zamieszkania, dzięki czemu zakończyły się one powodzeniem.

mazi1991

Posty: 27

 
Hej. Moja przyszła żona szybko zmotywowała mnie do tego, aby poszukać fotografa ślubnego w Nowej Soli. Sam zdziwiłem się, że trzeba rezerwować terminy z tak ogromnym wyprzedzeniem, ale trudno – trzeba było to zaakceptować.

Teraz stoimy przed koniecznością podpisania umowy, bo to dla nas gwarancja, że fotograf w ogóle pojawi się w dniu naszego ślubu.

Aweeee

Posty: 19