Gdzie obejrzę legendy o Poznaniu ?

Gdzie obejrzę legendy o Poznaniu ?

Witam. Byliście w tym nowym muzeum 6D z legendami Poznania. Na stronie widać, że pełen profesjonalizm. Jak coś wiecie, piszcie. Dzieciaki chcą iść, ale chciałabym poznać opinię:)

AliGGG

Posty: 4

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, bardzo dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

lukashb

Posty: 19

 
Jak ktoś szuka muzeum w poznaniu z oryginalną wystawą to też proponuję to właśnie. Miałam okazję być tam z rodzinką, świetny sposób, żeby zachęcić dziecko do chodzenia na różnego rodzaju wystawy:) Ta jest oryginalna, 3D z wrażeniami nawet zapachowymi. Po prostu trzeba tam pójść i tyle, nie da się tego opowiedzieć;)

Fanatyk

Posty: 13

 
Nie spodziewałam się, iż urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli znakomicie się bawili. Niesłychanie nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Wacław

Posty: 19

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

Jacuś

Posty: 10

 
Od lata możemy cieszyć się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

Kitas

Posty: 7

 
Organizują faktycznie idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To doskonalsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

wrona

Posty: 9

 
Wrażeń aż za wiele chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to porządne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

mniszekk

Posty: 11

 
To musi być rzeczywiście niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i stale ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

namok

Posty: 6

 
Nie miałam pojęcia, iż to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, iż jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, iż jest tu super.

Michaś

Posty: 8