wakacje all inclusive, gdzie ?

wakacje all inclusive, gdzie ?

Witam. Mam pytanie o wakacje all inclusive, czy znacie może jakiegoś organizatora, który ma ofertę dla singli? Planowałam Karaiby. Musi być w pełni bezpiecznie, a więc potrzebuję fachowego organizatora.

untelekt

Posty: 1

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to rzeczywiście najlepsze korzystne rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

magnifann56

Posty: 14

 
Jakbym miała skorzystać z takich wycieczek rodzinnych all inclusive, to na bank musiałabym mieć potwierdzenie, że to rzetelny organizator. Tyle się teraz słyszy o porwaniach dzieci. Wiadomo, jak jakieś znane biuro to oczywiście bez stresu, ale teraz potworzyło się sporo nowych organizatorów. Takim ciężko zaufać.

FOTOiFOTO

Posty: 3

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to oczywiście tym bardziej trzeba zwracać uwagę na to, jaka to dokładnie oferta wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

olbrzym88

Posty: 8

 
Jeszcze nie mieliśmy możliwości korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, ale jeśli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, ale dwójka szkrabów to jednak obowiązek. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

Wielki Duch

Posty: 14

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

Zygzaczek

Posty: 12

 
Z własnego wieloletniego doświadczenia polecamy tego organizatora clubmed.pl. Mają zawsze świetnie przygotowane wycieczki all inclusive. Bezpiecznie i co więcej mnóstwo atrakcji.

Worms

Posty: 8

 
Jak z dziećmi do egzotycznego kraju, to tylko wycieczki all inclusive. Na takich dbają nawet o specjalne menu dla maluchów, które z natury są wybredne i nie korzystają z lokalnej kuchni :) To poza tym o wiele bezpieczniejsze od stołowania się po restauracjach i pubach. No i zupełnie taniej wychodzi.

@_24lampy

Posty: 2

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednak dokładnie sprawdzić co taka oferta zawiera.

KSalen

Posty: 15