Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Z jakim biurem wybrać wakacje all inclusive ?

Mamy ochotę z żoną na wakacje all inclusive. Jeśli orientujecie się, które biuro jest godne uwagi, to piszcie. W planach mamy Europę, więc jak coś, to polecajcie konkretne miejsca, operatorów, hotele. Czekamy i z góry dziękujemy.

reklamos

Posty: 2

 
Jak chcecie skorzystać z profesjonalnie przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

Poznaniaczek2

Posty: 17

 
Wiem, iż taki urlop jest całkiem okej bowiem raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, iż rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić dużo ;)

opert34

Posty: 4

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bo mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

Strzała

Posty: 4

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, że nie wychodzi to dużo więcej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, że musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, że kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

bartek33

Posty: 7

 
O sporo lepszą opcją będą wakacje rodzinne all inclusive. Mieliśmy okazję odetchnąć faktycznie, ponieważ umożliwioną mieliśmy opiekę do maluchów. To były prawdziwe wakacje, zatem nie polecamy w przypadku wyjazdów z dziećmi czegoś zupełnie innego. Szczególnie jeżeli chodzi o wyjazd zagraniczny, ta forma sprawdza się świetnie. Masz wszystko pod ręką.

omen100

Posty: 4

 
Wspaniała sprawa, zatem sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

Speedy_UT

Posty: 14

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i niewątpliwie bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie na własną rękę rozrywkę na urlopie.

klosert

Posty: 12