Wynajem autobusów w Katowicach - POMOCY!!

Wynajem autobusów w Katowicach - POMOCY!!

Witajcie. Czy znacie jakąś dobrą firmę ze Śląska która wynajmuje autobusy na dłuższe trasy ?

daruu

Posty: 12

 
Ciężko tak wynająć kierowcę. To chyba niemożliwe, w ogóle posiadasz własny autokar? Jeśli tak to może da się to jakoś wykonać.

Wielki Duch

Posty: 18

 
A jest on ze śląska? Przewóz osób z tamtego regionu mnie przede wszystkim interesuje, zatem, że mieszkam w Sosnowcu i znakomicie byłoby, gdyby zebrał mnie z tamtego miasta. Na długi wyjazd potrzebuje wziąć multum rzeczy ze sobą, zarówno nie chciałbym z nimi nigdzie jezdzic.

adolort34

Posty: 9

 
W większości firm kierowcy zostają na miejscu jeśli są potrzebni do jakiś lokalnych podróż, a że praktycznie zawsze są to zawsze też zostają. Wtedy też trzeba zadbać o ich wyżywienie i zapewnić nocleg, nie ma innej drogi.

piet

Posty: 15

 
Ciężko tak wynająć kierowcę. To chyba niemożliwe, w ogóle posiadasz własny autokar? Jeśli tak to może da się to jakoś zrobić.

zimek123456

Posty: 16

 
Jeśli wynajmujesz autobus na śląsku to chyba każda firma posiada ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. To w końcu podstawa.

klosert

Posty: 16

 
Mój znajomy jest kierowcą i mówi, że bierze wszystkie dobrze płatne oferty, nawet jakby miał jeździć przez cały rok. Kiedyś prowadził tira, więc na pewno wie o czym mówi. Z dala od rodziny, miasta rodzinnego, no ale niektórym odpowiada taki tryb życia.

Odezwij się na PW to dam na niego namiary.

liomrtyu

Posty: 17

 
Też potrzebowałem tych specjalistycznych badań, kiedy podjąłem decyzje, iż chce jeździć zawodowo za autobusem. Przewóz osób na śląsku prędko się rozwija, dzięki czemu praktycznie od razu znalazłem zatrudnienie w tej firmie http://sigmatourist.pl.

Swoją drogą polecam, mamy naprawdę dobre autobusy, który przyjemnie się podróżuje.

robson900

Posty: 17

 
Normą jest przecież, że to do wynajmującego należy zapewnienie jednoosobowego pokoju kierowcy wraz z pełnym wyżywieniem. Nie wiem, jaka firma sama umożliwia te podstawowe rzeczy kierowcy.

Z reguły żadna z nich nie chce się w to angażować. A dla organizującego wycieczki to drobnostka, skoro zajmuje hotel dla kilkudziesięciu ludzi.

omen100

Posty: 22