Nowa turbosprężarka, gdzie kupujecie?

Nowa turbosprężarka, gdzie kupujecie?

Cześć. Czy ktoś z Was potrafi mi wskazać warsztat samochodowy, którego jedną z usług jest regeneracja turbosprężarek? Zależałoby mi na szybkim terminie wykonania tej usługi.

śitowiec4

Posty: 5

 
Niedawno zastanawiałem się nad tym, ile może kosztować turbosprężarka, bo kolega zadał mi podobne pytanie. Przyznam szczerze, że nie miałem zielonego pojęcia. Dopiero po sprawdzeniu cennika autoryzowanego serwisu przekonałem się, że wymiana jej na nową to wydatek… 2-3 tysięcy złotych. To mega dużo.

Basienka45

Posty: 18

 
Niedawno przedmiotem mojego zainteresowania była regeneracja turbin. Brałem pod uwagę dwa zakłady, a w ostateczności wysłałem turbinę do serwisu, który miał najniższe ceny i pozwalał na dostarczenie jej drogą kurierską. Wszystkim polecam takie rozwiązanie!

wrona

Posty: 11

 
Awaria mojego samochodu zmusiła mnie do tego, abym zorientował się, ile kosztuje naprawa turbosprężarek. Z tego powodu trafiłem na to forum dyskusyjne, gdzie udało mi się na szczęście znaleźć wszystkie niezbędne z mojego punktu widzenia informacje. Wkrótce zamierzam zlecić naprawę wysyłając turbosprężarkę do firmy kurierem :)

Tomcio

Posty: 12

 
Gdy chodzi o turbosprężarki to mogę polecić usługi sklepu internetowego http://genesisturbo.pl.

Niezwykle prędko odszukałem w nim interesujące mnie produkty, a właściwie produkt, jakim była pożądana turbosprężarka. Długo poszukiwałem jej w Internecie w atrakcyjnej cenie, lecz dopiero w tym sklepie mi się to udało. Druga sprawa to szybka wysyłka i dobry kontakt.

Polecam!

fuey

Posty: 21

 
Szukam obecnie warsztatu samochodowego, który przeprowadza regenerację turbin. Mam podobne kryteria wyboru, co wy: potrzebuję kogoś, kto zrobi to solidnie i w rozsądnej cenie. Tak naprawdę to dwa podstawowe wymagania, które mają wszyscy klienci.

Czasami zdarza się także wymagać szybkiego czasu realizacji takiej regeneracji, ale to już osobna sprawa :)

jpyzio

Posty: 13

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze opinie, jakie traktują o tym, ile może kosztować regeneracja turbin.

Nie jestem zdziwiony kosztownością takiej operacji, lecz zawsze lepiej zregenerować turbinę niż wymienić turbosprężarkę za kilka tysięcy. Z tym zgodzi się ze mną chyba praktycznie każdy posiadacz wozu.

jumbertus

Posty: 10

 
Z zainteresowaniem przeczytałem Wasze opinie, które traktują o tym, ile może kosztować regeneracja turbin.

Nie jestem zdziwiony kosztownością takiej operacji, ale zawsze lepiej zregenerować turbinę niż wymienić turbosprężarkę za kilka tysięcy. Z tym zgodzi się ze mną chyba praktycznie każdy właściciel samochodu.

lejek2@

Posty: 19

 
Niedawno przedmiotem mojego zainteresowania była regeneracja turbin. Brałem pod uwagę dwa warsztaty, a w ostateczności wysłałem turbinę do serwisu, który miał najniższe ceny i pozwalał na dostarczenie jej drogą kurierską. Wszystkim polecam takie rozwiązanie!

Krzysztard

Posty: 16