Sklep z auto częściami

Sklep z auto częściami

Myślę nad kupieniem nowych opon letnich do mojej Skody...polecicie jakiś sklep online, w którym można gumy zamówić w dobrej cenie?

Nilosik

Posty: 13

 
Zasadzam się na jakiejś dobrej jakości tanie opony do Matiza i tak właśnie powoli się wdrażam w to co mają w internecie to zaproponowania. Także będę tutaj lukać, może coś podrzuci ktoś ciekawego.

ivonzjeee

Posty: 20

 
Różnie moi znajomi mówią, jedni chwalą sobie kupowanie części w sieci, inni przeciwnie. Ja sam jeszcze nie próbowałem, ale chyba poszukam jakiegoś sklepu, bo będę wymieniał klocki hamulcowe na nowe.

kapishon

Posty: 13

 
Miło mnie zaskoczyła obsługa w sklepie www.magazyn.czesci24.pl. Kilka kliknięć i znalazłem co chciałem, czyli zestaw wycieraczek do Forda. Nie musiałem przekopywać się przez tysiące części, bo wszystko jest u nich ładnie rozpisane.

Warto IMHO.

robson900

Posty: 17

 
Od czasu do czasu coś tam zamówię przez neta, ale raczej od przypadku do przypadku...ogólnie to nie jestem przekonany do tego, żeby części zamawiać online, ale są takie sytuacje, że to się opłaca.

dzejs

Posty: 24

 
Jakimś specjalistą nie jestem, bo auto mam dopiero od dwóch miechów, ale myślę, że jakby czegoś mi brakowało to też domówię sobie przez internet. Raczej o jakość internetowych towarów można być spokojnym.

shalafi

Posty: 20

 
Dobrze wszystko wygląda na portalu www.magazyn.czesci24.pl. Przyjemnie mi się stąd zamawia. Ładnie uszeregowane części, wybór ogromny, a do tego ceny rozsądne, a nie z kosmosu.

Wszystko nowe na gwarancji, także all is good :P

Hamacz23

Posty: 20

 
Ale zbieg okoliczności:)

Akurat wczoraj dostałem nowe opony do auta ze sklepu www.magazyn.czesci24.pl:)

Także jestem na bieżąco w temacie:) Ten sklep mogę polecić, bo raz, że mają markowe rzeczy, a dwa, że nie windują cen. Towar wysyłają zazwyczaj w 24h.

michal0120

Posty: 17

 
Dość dobrze wygląda oferta sklepów jeśli chodzi o ogumienie, ale na przykład elektronika moim zdaniem leży. Ciężko jest znaleźć coś porządnego za rozsądne pieniądze...ostatnio szukałem kilku elementów do klimy i jest problem.

krzysztofh

Posty: 21

 
Sklepy mają swoją specyfikę, w jednych znajdziesz lepszej klasy opony i felgi, w innych taniej kupisz części do silnika itd. Tak ja to widzę.

Pzdr.

Julian

Posty: 20