Webasto serwis, znacie kogoś ?

Webasto serwis, znacie kogoś ?

Zależy mi na doświadczonym przygotowaniu firmy transportowej do kontroli pip. Jeśli już korzystaliście z czyichś usług i wszystko było w porządku, dajcie znać. Być może będę potrzebował też reprezentowania.

alus

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o Loi Macron to jeśli zdecydujesz się na konkretną pomoc firmy zewnętrznej, to nie ma problemu, żeby sprawy nie ogarnąć. Prowadzę jak na razie niewielkie przedsiębiorstwo i nie mam większych problemów, ale tak jak mówię profesjonalna pomoc to podstawa w tej kwestii, chodzi przecież o przepisy prawne.

kapishon

Posty: 12

 
W dobie nowych przepisów taki adres na pewno się przyda :) cóż francja nas zaszachowała, rozliczenia kierowców koniecznie będę musiał zlecić profesjonalnej firmie. Słone kary :) Mam nadzieję, że szybko uda mi się nawiązać jakąś porządną współpracę.

Yuri20

Posty: 5

 
Potrzebna mi była szybka diagnostyka odnośnie Eberpacher w kilku ciężarówkach. Znalazłem adres w sieci. Dobra firma, naprawa niedroga, nie były to spore usterki, lecz i tak polecam, bo widać, iż goście znają się na tym, co robią. Poza tym to fachowa firma, stacja kontroli pojazdów od lat na naszym rynku.

Black_Riot

Posty: 7

 
Oczywiście, iż wprowadzili niemało zamieszania w sprawie płacy minimalnej kierowcy we Francji, natomiast jak dla mnie kierowcy to na plus :) Może rzeczywiście pracodawca mój ma więcej kłopotów i nieco więcej musi ponieść kosztów, natomiast jakby nie dbam o to i mam nadzieję na lepsze jeszcze stawki tej minimalnej płacy.

Niciuśś98

Posty: 17

 
Z własnego doświadczenia polecam tę firmę http://www.firmaszczepaniak.pl. Jeśli chodzi o rozliczanie płacy minimalnej kierowcy we Francji to profesjonaliści. Zacząłem współpracę niedawno, a już jestem usatysfakcjonowany.

dzejs

Posty: 22

 
Ja też popieram tę firmę. Sama korzystam z ich wsparcia odnośnie rozliczania czasu pracy kierowców. Bez takiej pomocy pewnie byłoby krucho. Poza tym mają sporą ofertę i bardzo przydatną w naszej branży transportowej.

Marynek56

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o Loi Macron to jeśli zdecydujesz się na konkretną pomoc firmy zewnętrznej, to nie ma problemu, żeby sprawy nie ogarnąć. Prowadzę jak na razie niewielkie przedsiębiorstwo i nie mam większych problemów, natomiast tak jak mówię fachowa pomoc to podstawa w tej kwestii, chodzi przecież o przepisy prawne.

ymuert00

Posty: 13

 
Dobrze, że mamy na rynku takich ekspertów:) U nas też masa kłopotów w sprawie Loi Macron. Tym bardziej, że zatrudniamy większą ilość kierowców, więc sprawa się komplikuje. Ale rzeczywiście firma zewnętrzna od takich spraw to konieczność.

RadeQ

Posty: 23

 
Korzystałem z ich pomocy. Dokładnie z usługi przygotowania do kontroli pip, każdej firmie transportowej polecam, albowiem nigdy nie wiadomo, czy wszystko jest dobrze w papierach. U nas wyszło troszkę nieścisłości ;)

filemon66

Posty: 14