Port lotniczy w Gdańsku – jak trafić z niego do centrum?

Port lotniczy w Gdańsku – jak trafić z niego do centrum?

Cześć. W najbliższą sobotę będę w Gdańsku, ponieważ moje połączenie samolotowe wymaga przesiadki na airport gdansk.

Jestem ciekawa czy w ciągu 8 godzin zdążę zajrzeć do centrum i galerii?

Sklepik

Posty: 10

 
Witam serdecznie. Mój gość niebawem przylatuje do Gdańska, a my planujemy spotkać się wspólnie w hotelu. Nie posiadam samochodu, a taksówka wydaje się kiepskim rozwiązaniem, więc postanowiłem zainteresować się dedykowanym rozwiazaniem, czyli transportem z lotniska w gdansku.

Szybko znalazłem firmę, która mi to zaoferowała i spełniła moje oczekiwania finansowe.

Lux-Mark

Posty: 11

 
Cześć..

Trudno oszacować, ile rzeczywiście kosztuje podróż taksówką po Gdańsku. Wszystko zależy, na auto należące do jakiej korporacji zatrzymamy i wsiądziemy do niego. Czasami pożądane byłoby się dwa razy zastanowić, bo możemy poważnie nadszarpnąć swój budżet.

deksta84

Posty: 18

 
Cześć.

W sumie nie jest żadną tajemnicą, że taksówki w centrum Gdańska są niesamowicie kosztowne. Z tego względu coraz częściej pojawiają się oferty firm transportowych, jakie oferują przewożenie nas w inne miejsca za odpowiednią opłatą.

Faktem jest, że wcześniej musimy się umówić, co nie jest konieczne w wypadku taksówek, natomiast należałoby dodać, że płacimy po prostu mniej.

omen100

Posty: 19

 
Hej. Lądowanie mojego samolotu na airport Gdansk zostało określone w piątek na godzinę 8:45, natomiast kolejny lot mam dopiero o 17:30. Biorę pod uwagę zajechanie na starówkę, ale interesują mnie opcje pozwalające na transport z lotniska w Gdańsku.

Znalazłem kilka możliwości, które da radę zamknąć w 100 złotych.

enzoteq

Posty: 19

 
Cześć.

Razem ze znajomymi wynajęliśmy ostatnio 9-osobowy bus gdansk i wybraliśmy się na dłuższą przejażdżkę. Zahaczyliśmy o gdańską plażę, udaliśmy się na Hel, a także w kilka innych ciekawych miejsc .

Przyznam, że za wynajem busa nie zapłaciliśmy zbyt wiele. Warto zaznaczyć, że w mniej osób warto zainteresować się połączeniami normalnymi busów w Gdańsku.

VamnHopeHom

Posty: 17

 
Cześć. Znajomy narzekał ostatnio, że nie może znaleźć shuttle, który kursowałby pomiędzy Gdańskiem a portem lotniczym. Zweryfikowałem to, ale okazało się to absolutną bzdurą.

Bez problemu dojechałem na lotnisko, a potem wróciłem, gdy przyleciałem z powrotem z wakacji.

Marko

Posty: 14

 
Cześć.

Dotychczas planowałem swój pobyt w Gdańsku tak, aby uniknąć noclegu i wracać samolotem do domu do Warszawy. Kilka spraw biznesowych, które się nałożyły zmusiły mnie do noclegu, ale na szczęście trafiłem na dobry hotel Gdansk.

Warren1987

Posty: 16

 
Hej.
Długo zastanawiałem się czy sprawdzić w praktyce, jak wygląda transport z lotniska w Gdańsku, aż w końcu zaryzykowałem, bo miałem zaledwie 4 godziny wolnego czasu.

W praktyce po 30 minutach chodziłem już po Starym Mieście.

mateo29

Posty: 24