Skup aut Gdynia, znacie coś do polecenia?

Skup aut Gdynia, znacie coś do polecenia?

Witam serdecznie.

Co powiedzie na temat skupów aut funkcjonujących w Gdyni? Wygląda na to, że właśnie w tym mieście będę sprzedawał dwa stare pojazdy rodziców.

jurcio

Posty: 4

 
Miałem wrażenie, że nie działa żaden skup aut w Pucku, ale na szczęście okazało się, że ktoś obsługuje także ten region.

Chodzi mi tutaj o http://skup-aut-pomorskie.pl, którego propozycja jest idealna. Przyjeżdżają do klienta, wyceniają samochód, są w stanie od razu zapłacić i zabrać je z podwórka. Skorzystałem z takiej szanse i nie żałuję :) Polecam mocno!

madDog

Posty: 12

 
Też korzystałem z oferty skupu aut w Gdyni i jestem pozytywnie zaskoczony. Najpierw prędko zdobyłem odpowiedź na mój e-mail, a później telefonicznie umówiłem się na odbiór samochodu z mojego parkingu. Nastąpiło to po 2-3 godzinach, gdy doszliśmy do porozumienia w sprawie ceny.

Programista

Posty: 19

 
Niektórzy wymagają naprawdę bardzo wysokich kwot za swój samochód od skupu, choć jest on nawet niesprawny.

Dla mnie to nieco nielogiczne. Mogę polecić skupy aut w Wejherowie, ponieważ naprawdę profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Szybko płacą, wystawiają komplet dokumentów, więc nie ma co narzekać.

transerwis

Posty: 10

 
Przyznam szczerze, że niesłychanie mnóstwo kłopotów sprawiła mi sprzedaż używanego wozu.

Odwiedziło mnie kilkunastu potencjalnych kupujących i… samochód był nadal w moim posiadaniu. Zgłosiłem się do skupu aut w Wejherowie i prędko załatwiłem sprawę.

robbin1

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że niektórzy boją się po prostu odwiedzić skup aut w Rumii, aby dostać wiarygodne informacje na temat warunków, na których mogą pozbyć się samochodu. Czasem wystarczy nawet telefon, dzięki któremu zyskamy wszystkie niezbędne informacje i przestaniemy po prostu gdybać. Polecam takie rozwiązanie.

Penio

Posty: 14

 
Rozmawiałem kilkukrotnie o tym o tym, jaki skup aut w Rumii wybrać. Ostatecznie trafiłem na to forum dyskusyjne, aby poczytać nieco opinii na temat poszczególnych firm. Teraz mam większą wiedzę na ten temat, dzięki czemu mój wybór będzie zdecydowanie niezwyklej przemyślany.

Dzięki za Wasze opinie :)

Jacuś

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że absolutnie każdy skup aut w Gdyni jest w stanie odebrać samochód bezpośrednio z posesji klienta.

Osobiście niezwykle doceniłem fakt, że właściwie w moment zdobyłem wszystkie niezbędne dokumenty, jakie zagwarantowały mi błyskawiczne wyrejestrowanie pojazdu, a także zwrócenie części kwoty za niewykorzystany okres polisy ubezpieczeniowej.

piotrex007

Posty: 17

 
Mój znajomy jakiś czas temu prowadził skup aut w Wejherowie i powiem Wam, że to ciężki kawałek chleba. Klienci za samochody w naprawdę kiepskim stanie technicznym oczekują niewiadomo jak wysokich kwot, choć to przecież nierealne. Mi się udało sprzedać samochód, który już nie jeździł za naprawdę dobrą sumę (nie po znajomości) :)))

czlowiek488

Posty: 12

 
Najlepszą metodą na to, aby sprzedać stary samochód jest odwiedzenie skupu aut w Pucku. Zrobiłem tak i naprawdę nie żałuję, bo uzyskałem może nieco niższą kwotę niż mogłem od zwykłego kupującego, ale po prostu nie przejmuję się teraz niczym.

Klienci czasami potrafią mieć zastrzeżenia do stanu technicznego auta, negocjują cenę, nagle rezygnują i tym podobne.

jonek91

Posty: 25