siatka do kontenera, dobra firma ?

siatka do kontenera, dobra firma ?

Z góry olbrzymie dzięki za pomoc w odnalezieniu dobrego producenta siatek na kontenery. Jeżeli macie jakieś opinie, polecacie itd., piszcie. Od przyszłego miesiąca ruszam z tematem nowej działalności.

Dziadek

Posty: 2

 
Sprawdź opinie. Będzie wówczas pewny. Na obecną chwilę nie orientuję się dokładnie, kto ma najlepsze siatki do kontenerów. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na gatunek tworzyw sztucznych. Koniecznie chodzi o siatki certyfikowane.

robson900

Posty: 17

 
Najlepszy jest według mnie polipropylen, bowiem jest elastyczny i łatwo się takie siatki do kontenerów zakłada i ściąga. Nie ma chyba lepszego sposobu na zabezpieczenie towarów w kontenerach. Jestem zaspokojony z tego sposobu, bowiem jest poza tym, że skuteczny to zarówno tani. Można zakupić bezproblemowo od producenta, jest wówczas jeszcze taniej.

Namo

Posty: 14

 
To sklep, gdzie można zamówić siatkę na kontener w dowolnym rozmiarze https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Wspaniała sprawa, bowiem wówczas masz siatkę dokładnie, którą potrzebujesz.

suprafull

Posty: 6

 
Polipropylen i polietylen są też odporne na warunki pogodowe, dlatego doskonale się sprawdzają w transporcie o każdej porze roku. Siatek na kontenery używamy też do zabezpieczenia palet z towarem. Muszę nadmienić, że siatki PP oraz PE stosuje się w faktycznie sporo miejscach. Mam tu na myśli też ogrodzenia, hale produkcyjne czy magazyny.

proszek

Posty: 7

 
Też czytałem dużo o siatce na kontener i raczej jestem za. Mam tylko pytanie o wymiary. Czy mają na ogół stałe rozmiary, czy można zamówić własny rozmiar. Z tego typu siatki chciałbym też zrobić ogrodzenie, więc od razu nabyłbym wiecej.

FOTOhihi

Posty: 4

 
Siatki na kontenery nie są drogim rozwiązaniem. Uważam, że jest to rozwiązanie na wiele lat, bo polipropylen czy polietylen to solidne materiały. Od paru lat użytkujemy siatki PP. Idealna jakość. Polecam.

propek1

Posty: 7

 
A na które parametry oprócz wielkości i rozmiaru oczka zwrócić uwagę? Podobno wybór siatki na kontener nie jest tak prosty, jakby się wydawało. Możecie coś podpowiedzieć? Z góry dzięki za pomoc.

multikrzych

Posty: 18

 
Na takich właśnie siatkach do kontenerów mi zależy, albowiem pewnie gruz czy inne materiały budowlane nie są obojętne na stan siatki, która jest codziennie użytkowana. W naszym wypadku chodzi o dość dużą inwestycję. Konieczna nam spora ilość takiej siatki, więc może będzie taniej. Polecacie jakiegoś producenta.

serum56

Posty: 5

 
Gęsta siatka na kontener to chyba 2x2 cm? Taka jest faktycznie efektywna przy drobnym surowcu. Myślę, iż sprawdzi się też w wypadku innych materiałów. Ja korzystam z zupełnie innych siatek to oznacza o innych parametrach, więc do końca nie jestem pewien. Najlepiej spytać obsługi sklepu.

Grażyna12

Posty: 19