Ratownictwo drogowe A2, jaka firma ?

Ratownictwo drogowe A2, jaka firma ?

Hejka. Zależy mi na szybkim transporcie samochodu, który nie jest do końca sprawny. Czy Waszym zdaniem autolaweta A2 będzie stanowiła bardzo dobry pomysł? Ile pieniędzy przygotować na ten cel?

Dzidzidek

Posty: 4

 
Miałem do czynienia z pomocą drogową A1, która dość szybko wykonała pożądaną przeze mnie usługę. Z tego względu polecam tą firmę: http://www.pomocdrogowaa2a1.pl.

Krzysztard

Posty: 16

 
Dokładnie. To właśnie dystans przebyty z pomocą autolawety a2 ma ścisły związek z ostatecznymi opłatami, jakie ponosi klient. Czasami zaledwie kilka kilometrów na lawecie nie kosztuje przesadnie dużo. Ale o tym przekonacie się ewentualnie sami, choć nikomu nie życzę.

Smerfik

Posty: 16

 
W sumie to zaledwie raz widziałem, jak wygląda holowanie a2. Muszę przyznać, że to nic skomplikowanego, a firmy zarabiają na tym dość konkretnie :)

Laleczka

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że pomoc drogowa a1 jest bardzo dobrze rozwinięta. Dzięki temu klienci raczej nie mogą narzekać na bardzo długi czas oczekiwania na udzielenie pomocy, bo działa tam wiele firm :)

AliGGG

Posty: 7

 
Mój kolega korzystał z holowania A2 i wbrew pozorom nie zapłacił przesadnie sporo pieniędzy. Wydawało mi się, że musiał wydać na to co najmniej kilka stówek, gdy przedstawił mi dystans, jaki pokonał na tej zasadzie. Dzięki temu mamy sprawdzoną firmę, jaka działa na obszarze naszych podróży.

Olipet56

Posty: 19