Podoba się wam citroen cactus?

Podoba się wam citroen cactus?

Czy warto kupować francuskie samochody? Z wyglądu bardzo mi się podoba peugeot 308 sw a także peugeot 308 1.2 THP.

pomocy!

Czajkow34

Posty: 12

 
Hej. Skoro takie auta biorą udział w rajdach samochodowych to mówi samo przez się, że są one dobre i warte polecenia. Skoro sprawdzają się w warunkach rajdu to sprawdzą się w każdych innych.

lejek2@

Posty: 16

 
Hej.

Zgadzam się, iż francuskie samochody są warte polecenia. Trafiłam ostatnio na link http://www.francuskie.pl i tam także uzyskałam ciekawe informacje o tych samochodach.

Polecam je głównie kobietom, za ich elegancki wygląd.

Aweeee

Posty: 17

 
Dzień dobry. Zakochałam się ostatnio w pięknym renault twingo. Policzyłam i może dam rady finansowo. Jednak skoro ma się spłukać do ostatniego grosza to chciałabym wiedzieć czy pożądane byłoby. Proszę o opinie na temat tego samochodu.

Niezwykle dziękuję za odpowiedzi.

pawelek75

Posty: 14

 
Hej. Zgadzam się, iż wybrać samochód na nasze polskie drogi nie jest bezproblemową rzeczą. Jednak nie ma co się tak bardzo obawiać na zapas, ponieważ producenci aut dbają o to, żeby podołały one w różnych warunkach nawet tych najbardziej uciążliwych. Myślę, iż spokojnie można postawić na francuską markę.

Pozdrawiam.

Silverr

Posty: 8

 
Cześć.

Dziewczyna męczy mnie bo chce kupić sobie nowe auto i szuka u mnie pomocy. Ja jednak ni w ząb się na samochodach nie znam a chce jej pomóc.

Bardzo proszę o informację jaką markę opłaca się kupić? ona potrzebuje samochód niezawodny i w dobrej cenie.

Bobek1200

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Jestem szczęśliwym człowiekiem bowiem właśnie zdałem prawo jazdy. Czekając na dokument chce pomału zacząć szukać samochodu. zastanawiam się jaka marka jest godna uwagi.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Kwatuszek

Posty: 13

 
Dzień dobry. Przeglądając informacje na temat samochodów francuskich w Internecie kliknęłam link http://www.francuskie.pl. Jeśli ktoś chce poczytać ciekawe informacje to faktycznie należałoby zobaczyć tą stonkę.

Mnicho56

Posty: 17

 
Hej. Prawda, iż samochodów dziś jest do wyboru i do koloru. Jednak torba przed zakupem odpowiedzieć sobie napytanie czy auto ma nam służyć rekreacyjnie, na niedzielne wycieczki, czy ma nam służyć na co dzień. Jedno jest wspólne, auto ma być niezawodne, bowiem mamy nim jeździć a nie trzymać w warsztacie.

Kasia

Posty: 12

 
Hej.

Ja szukam samochodu dla żony. Ma to być prezent. Żona jest wymagając a i pierwsze lepsze auto jej nie zadowoli. Samochód ma służyć do jazdy ale w jej przypadku także ma ładnie wyglądać, żeby mogła imponować koleżankom.

ksyhoo

Posty: 16