Ratownictwo drogowe A2, jaka firma ?

Ratownictwo drogowe A2, jaka firma ?

Witam. Co powiedzie na temat autolawet na A2? Czy jakakolwiek firma mająca je w swojej ofercie jest godna uwagi? Liczę, że uzyskam rzetelną odpowiedź, która pomoże mi wybrać usługodawcę.

Olekk

Posty: 6

 
Mam sporo obiekcji, jeśli chodzi o holowanie A2. Wszystko za sprawą faktu, iż niezwykle dużo przedsiębiorców stara się naciągnąć klientów za wszelką cenę. Próbują oni niezwykle zróżnicowanych sposobów, aby osiągnąć swój zamiar. Na szczęście ja nie dałem się naciągnąć, nie zaakceptowałem horrendalnie wysokiego cennika.

Boss

Posty: 14

 
Faworyzowana przeze mnie firma to: http://www.pomoc-drogowa-a2-a1-24h.pl. Jestem w 100% zadowolony z ich usług, ponieważ podchodzą profesjonalnie do każdego klienta oferując mu kompleksowy zakres usług niezależnie od pory dnia bądź nocy.

quwejt

Posty: 6

 
Jestem w 100% przekonany, że ratownictwo drogowe a2 to zadanie, z którego należycie wywiązać się jest w stanie zaledwie kilkanaście firm w kraju. Polecam przed podjęciem współpracy prześledzić dotychczasowe osiągnięcia przedsiębiorstw, a więc przede wszystkim ich rekomendacje. Dobra praktyka :)

emsoN

Posty: 14

 
Mogę podpisać się pod słowami jednego z poprzedników, który stwierdził, iż ratownictwo drogowe a1 wymaga poświęceń przede wszystkim od pracowników, którzy pracują w tej branży. Potwierdza to mój brat, który pracował w ten sposób przez kilka lat. To ciężka praca.

OliToli56

Posty: 6

 
Dwukrotnie było blisko tego, abym musiał zapłacić za usługę tj. holowanie a2. Na szczęście dwukrotnie z pomocą przychodzili mi znajomi, którzy byli w stanie podjechać kilkadziesiąt kilometrów, aby udzielić mi bezinteresownej pomocy. Teraz zmieniłem auto i nie mam takich problemów. Oby tak było jak najdłużej :)

edyta123

Posty: 4