Szukam transportu hds w Toruniu?

Szukam transportu hds w Toruniu?

Witam, jak się ma w Toruniu sprawa z transportem maszyn, czy są jakieś rzetelne firmy ze sprzętem hds? Jeśli korzystaliście z jakiejś firmy, chętnie skorzystam z ich usług.

mariuszek

Posty: 12

 
Dokładnie też tak właśnie robiliśmy, nawet materiał budowlany sprawnie takim sprzętem załadujesz, rozładujesz gdzie chcesz. A transport maszyn to tym niezwyklej z hds. Nie widzę innego rozwiązania. Masz przede wszystkim z głowy prędko sprawę i jedziesz dalej.

aligator3

Posty: 8

 
Szukaliśmy sprzętu z hds, Odnaleźliśmy transport hds w Toruniu, o jakim mowa jest na forum. Współpraca wyszła na tyle pomyślnie, że z chęcią w potrzebie skorzystamy kolejny raz z usług tej firmy. To, co najbardziej spodobało się nam przy współpracy, to otwartość firmy na nasze zdanie przy realizacji usługi.

Alfonsik5

Posty: 8

 
U nas na budowie kilkukrotnie wykorzystywaliśmy sprzęt taki jak hydrauliczny dźwig samochodowy, nie szukaliśmy niczego innego, bowiem z doświadczenia wiemy, iż najlepiej sprawdza się przy transporcie maszyn.

dobrmmm

Posty: 12

 
Nie ma się co oszukiwać, że normalny dźwig da sobie radę z transportem kontenerów, choćby tych najlżejszych. Jak robiłem na budowie, to szefunio zawsze wynajmował żurawia przeładunkowego hds jak trzeba było.

polmar

Posty: 18

 
Ja proponuję ten transport hds w Bydgoszczy http://secora.pl. To jest ich strona z dokładnymi danymi do kontaktu. Polecam, sprawdzona firma, realizuje szybko zlecenie, wszystko przebiega sprawnie, polecam, bo już korzystaliśmy z jej usług i również z innych to mamy porównanie i to całkiem dobre.

Pozdrawiam.

Alaneq

Posty: 13

 
Dźwig samochodowy, chodzi mi o hydrauliczny można umieszcza się na wszelkich pojazdach ciężarowych, oczywiście wszystko zależy od pojazdu i parametrów dźwigu. Niektóre firmy świadczą właśnie takie usługi wynajmu sprzętu.

Z pewnością jest taniej niż cała usługa z transportem kontenerów i rozładunkiem na miejsce.

ciarex

Posty: 16

 
Ja bym nie szukał daleko jeżeli chodzi o transport maszyn. Najlepszy jest dźwig hds. Kiedyś też się zastanawiałem, lecz kumpel polecił mi takie rozwiązanie. Tu potrzebny jest fachowy sprzęt.

tyczner,

Posty: 17

 
U nas na budowie kilkukrotnie wykorzystywaliśmy sprzęt taki jak hydrauliczny dźwig samochodowy, nie szukaliśmy niczego innego, bo z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się przy transporcie maszyn.

gregcie@

Posty: 14