siatki bagażowe ??

siatki bagażowe ??

Jestem w kropce. Jak tylko orientujecie się coś na temat siatek do busa, jakie będą najlepsze, dajcie znać. Muszę wyposażyć kilka busów w takie zabezpieczenia, a nie niezmiernie się orientuję, co będzie najlepsze.

Nowa

Posty: 7

 
Nam przydałyby się nowe siatki zabezpieczające ładunek. Z tego co widzę, to teraz dużo mówi się o siatkach polipropylenowych, że są najlepsze. Nasze dotychczasowe z całą pewnością nie są z PP, dlatego tak szybko się zniszczyły. A może orientujecie się, jaki producent jest polecany. Pewnie lepiej kupić prosto od producenta?

Polaczek90

Posty: 2

 
Może się mylę, lecz wydaje mi się bardziej sprawdzony polipropylen, jeśli chodzi o siatki na przyczepy. Moje są okej, choć wiecznie ich używam. Są elastyczne, dlatego nie pękają. Masz pewność, iż się nie zniszczą od czynników mechanicznych.

Mariusz

Posty: 8

 
Fajnie też, że te siatki na palety są odporne na warunki atmosferyczne. Wcześniej korzystaliśmy z gorszej jakości. Bez porównania. Jak widać polipropylen jest właściwym wyborem. Mam nadzieję, że te posłużą nam przez długo. Z siatek korzystamy każdego dnia, więc koniecznie musieliśmy się wyposażyć w coś zupełnie jakościowego.

Wariat

Posty: 4

 
To niezwykle dobra oferta siatek na palety https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkinapalety. Właśnie tutaj się wyposażyliśmy ostatnio i okazuje się, że idealna jakość. Na prawdę dobra produkcja.

labuh

Posty: 5

 
Fajna sprawa z tymi siatkami do bagażnika. W końcu mam pewność, że nic mi tam z tyłu nie klekocze :) Niedrogi zakup, a ostatnio bardzo mnie ucieszył. Od strony użytkowania bardzo okej sposób. Przez internet można kupić coś takiego w zdecydowanie niższej cenie. Za dostawę zapłaciłem, bo nie dobiłem do kwoty, gdzie wysyłają za free.

eXtreme23

Posty: 18

 
Spoko są też siatki do busa. Można profesjonalnie zrobić takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz zakupić tego typu siatki, to najlepiej poprzez internet. Można w ten sposób zakupić taniej mieć pewność, iż płacisz za dobrą jakość.

mustafus

Posty: 11