Przewóz osób do holandii, znacie jakąś firmę ?

Przewóz osób do holandii, znacie jakąś firmę ?

Może ktoś z was orientuje się w temacie przewozów do holandii. Czym jechać?Może jakaś firma transportowa, ale koniecznie tania. Jak coś czekam i oczywiście z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

hamm45

Posty: 9

 
To firma, jakiej można zaufać http://www.czajkabus.eu/o-firma. Działa u nas od lat na rynku i świetnie się z nią współpracuje. Organizuje komfortowe przewozy do niemiec. Działa na terenie województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Mają dobry cennik. Warto korzystać z ich oferty.

Qxy2

Posty: 13

 
Miałem okazję korzystać z usług tej firmy. Jestem pod wrażeniem jakości :) To przewóz osób do niemiec, gdzie masz prawdziwie komfortowe warunki. Poza tym szybko do celu, a to jest najważniejsze. Nie lubię podróży, gdy nie prowadzę ;) Tu się zbytnio atmosferą nie zmęczyłem. Doceniam starania firmy, dlatego polecam.

Django

Posty: 20

 
Przestrogi są ważne, ale tak naprawdę nigdy nie wiemy, na kogo trafimy, jeśli do tej pory nie mieliśmy styczności z żadnym przewoźnikiem. Owszem ofert transportu osób do holandii jest od groma, ale są też takie jak to forum, gdzie można dowiedzieć się wiele dobrego :)

Czajkow34

Posty: 14

 
Nie każde przewozy do holandii są licencjonowanymi usługami. Dlatego koniecznie zwracajcie na ten fakt spostrzeżenie. Flota to kolejne zło, na jakie można się natknąć. Sprawdzać trzeba każdego przewoźnika.

Krzysio

Posty: 17

 
Bywa i tak, że trudno uzyskać od niektórych z firm taki certyfikat czy licencję. Tłumaczą się grubo itd. Ale to już oczywiście jest dla nas znaczące :) Mam nadzieję, że natkniecie się na pseudo firmę transportową. Tą też polecam z własnego doświadczenia. Oferuje jakościowe przewozy do holandii nawet dużych grup osób. Polecam, warunki bardzo dobre.

yetisizeee

Posty: 24