Szrot w Poznaniu, gdzie ?

Szrot w Poznaniu, gdzie ?

Znacie może jakiś dobry szrot poznań? Potrzebuję odnaleźć taki, gdzie faktycznie mają szeroki wybór jeśli chodzi o tuning. Zależy mi na tanich częściach, a nie wygórowanych w kosmos częściach.

Z góry dzięki za pomoc.

wom_ww

Posty: 8

 
O tej firmie, która jeśli chodzi o lawetę w poznaniu mogę mieć jedynie bardzo pozytywną opinię. Zjawili się w chwilę, zrobili co do nich należy w niedługim czasie, a ja byłem zadowolony. Dlatego polecam z zamkniętymi oczami, nawet jeśli chodzi o cenę usługi.

Walawek3

Posty: 21

 
Mnie najbardziej odpowiada ten szrot poznań http://pers24h.pl/czesci-samochodowe. Części dobre, duży wybór, do wielu samochodów i modeli. Słowem idzie co wybrać. Poza tym ceny do zniesienia, a o to przecież chodzi.

Sinet

Posty: 14

 
Nie jestem zwolennikiem złomowania aut, chyba jak każdy, natomiast jak mus to mus. W poznaniu znalazłem kiedyś bardzo dobrą ofertę, natomiast nie skorzystałem, zrobiłem co się dało ze swoim gratem i dalej nim jeżdżę. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Czajkow34

Posty: 12

 
Bałabym się złomowania samochodu gdzieś na lewo, nawet jeśli płacą porządne pieniądze. Jeśli chodzi o tą firmę z poznania, to wielokrotnie korzystam ze szrotu, pewnie i złomowanie jest w porządku, no i poza tym legalne.

Sis45

Posty: 8

 
Na tym szrocie w poznaniu udało mi się kupić podkreślam do niezbyt chodliwej marki samochodu część, której szukałem już chyba wszędzie. Mają bardzo wielki wybór, dlatego jak ktoś boryka się z problemie, to trzeba uderzyć tam. Naprawdę warto tam zajrzeć, a ceny mają bardzo okazyjne, więc tym bardziej.

BrumBrum2

Posty: 18

 
O lawecie poznań mógłbym pisać bez końca, tak jak jej poszukiwałem. Miałem poważny problem, nie udało się znaleźć nikogo dobrego. Dopiero ta firma podjęła się mojego zlecenia. Polecam.

Paqu

Posty: 18

 
O takim szrocie w poznaniu powinien wiedzieć każdy, kto chce nieco zaoszczędzić podczas remontów swojego auta. Jak dla mnie okazja jest w dechę, dlatego korzystam i polecam.

udziec

Posty: 12