siatka do kontenera, gdzie kupić ?

siatka do kontenera, gdzie kupić ?

Witam. Gdzie dostanę siatkę do kontenera, która będzie faktycznie sprawdzonej jakości? Zależy mi na najlepszym rozwiązaniu i trwałym przede wszystkim. Cena nie gra tu roli. Żąda solidny asortyment.

proszek

Posty: 3

 
Nie zamierzam kupić byle jakiej siatki do kontenerów, bo mam w planach poważną inwestycję. Napiszcie coś na temat polipropylenu. Za co uważacie go za odpowiedni materiał. Piszą producenci, a mnie chodzi o opinie. Z góry bardzo dziękuję za każdą opinię.

E-GOista

Posty: 3

 
Też polecam siatki do kontenerów. Są odporne nawet na substancje chemiczne, dlatego w ogóle się nie niszczą choćbyś nimi zabezpieczał naprawdę różne surowce. Polecam, bo sam korzystam z siatek polipropylenowych w swojej firmie.

sebastian99

Posty: 8

 
Można jeszcze poczytać opinie i ewentualnie zdecydować się na któryś ze sklepów. Osobiście uważam, iż należałoby kupić siatkę do kontenera bezproblemowo od producenta albo chociaż wiedzieć, czyja oferta jest w danym sklepie.

Marioleczka

Posty: 4

 
Wszędzie piszą, iż żywotność polipropylenowych siatek na kontenery jest idealna. Planuję coś takiego kupić do bagażnika i do pojazdu, gdy będę się przeprowadzał. To będzie chyba najlepszy sposób na zabezpieczenie mebli. Jeżeli macie jakieś konkretne uwagi, chętnie skorzystam i niewątpliwie niezwykle dziękuję :)

basiulka45

Posty: 6

 
Siatki do kontenerów kupiliśmy tutaj https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Nie mieliśmy problemów z wyborem parametrów, bo obsługa spisała się, jak trzeba. Polecam, ponieważ oferta dotyczy siatek bardzo dobrej jakości. Poza tym to są właśnie te najlepsze siatki z bezwęzłowego polipropylenu.

Klakier

Posty: 3

 
Chciałbym siatkę do przyczepki. Z tego, co wiem, to siatka na kontener jest tego samego typu. Wybrałem polipropylen, bo dowiedziałem się, że te siatki na kontenery są najlepszej jakości i są wytrzymałe.

Wertastable

Posty: 6

 
A polietylen nie jest równie dobrym materiałem na siatki do kontenerów? Pytam, bo jeśli już mam zrobić taki duży zakup, to chcę mieć pewność co do jakości i trwałości przede wszystkim.

namok

Posty: 13