Tachografy Września, która firma ?

Tachografy Września, która firma ?

Jeśli zlecacie komuś ewidencję czasu pracy kierowców i jesteście zadowoleni z firmy, to dajcie namiary, zależy mi na firmie z Poznania.

Babeczka

Posty: 8

 
To nie marnuję czasu:) skoro są dobrzy, to skorzystam. Mam na pewno do serwisu układ kierowniczy, ale może uda im się to zrobić, żeby mogli podbić przegląd rejestracyjny. Nawet nie wiedziałem, o tej stacji Czerniejewo, że tak dobrze prosperuje i ma wzięcie, tylu klientów. Dzięki:)

Sarever

Posty: 13

 
Witam i serdecznie polecam legalizację tachografu w Poznaniu w tym miejscu http://www.firmaszczepaniak.pl/index.tachografy.html. Mają też serwis, zresztą to stacją kontroli pojazdów, więc ma uprawnienia i świetnie działa na każdej płaszczyźnie. Polecam, nawet jeśli chodzi o cennik, jest konkurencyjny:)

Uleczek4

Posty: 23

 
Jak wprowadzili milog to się nie na żarty wystraszyłem, ale nie ma czego. W mojej firmie jakoś żeśmy sobie poradzili. A jeśli chodzi o ewidencję czasu pracy to też, zlecona firmie z Nekli i jest dobrze. Podobno minimalna stawka godzinowa czeka nas w przyszłym roku jeszcze w innych krajach.

Black_Riot

Posty: 8

 
To się wybiorę:) jak polecacie. Już trochę przegiąłem z czasem na badania tachografów, a szukałem właśnie jakiejś firmy z okolic Kostrzyna Wielkopolskiego. Dobrze, że coś, a raczej ktoś się znalazł. Jeszcze raz wielkie dzięki.

messio66

Posty: 8

 
Konieczna jest legalizacja tachografu, jak cię złapią to koniec. Jeżdżę po Wielkopolsce i tu sporo jest takich rzetelnych miejsc, gdzie takie rzeczy robią. A jeśli chodzi o kary, to są bardzo wysokie.

MacieqLeo

Posty: 14

 
Powodzenia!!! mnie już się nie opłaca, milog stłamsił mnie w zarodku:) Ale jeśli chodzi o Gniezno to rzeczywiście mało tu firm, które się takimi rzeczami zajmują, motają się i jest bałagan.

Basia

Posty: 17