Transport międzynarodowy, jaki ?

Transport międzynarodowy, jaki ?

Witajcie!

Weszłem tu z nadzieją, że doradzicie mi gdzie mogę szukać dobrej firmy spedycyjnej z rynku biznes 2 biznes, jaka działa prędko i bez zbędnego gadania i podrywania moich pracownic (już raz miałem poprzez to nieprzyjemność, jedna z nich chciała odejść z pracy!). Polećcie coś proszę.

Wojtek

Grażyneczk223

Posty: 21

 
Mogę Ci polecić firmę, która robi wszystko: www.marko-service.com.pl
ja z nimi wspólpracuję dobre pół roku i nigdy nie miałem sytuacji, w jakiej bym na nich narzekał. Zawsze prędko uwijają się z pracą, nie zagadują sekretarki czy nie biorą napiwków. Dobre chłopaki widać, iż zarabiają na dom i im zależy. A sama firma wiarygodna, niedrogo im się płąci, a w ofercie mają faktycznie wszystko co sobie możesz wymyślić. Z pełnym rozsądkiem mogę ich polecić.

To firma na 5 plus!

magic17

Posty: 18

 
Ja polecam Marko Service z Warszawy. Dziś już nie mam biznesu, albowiem musiałem wyjechać za granicę zaś wtedy nie dopatrzyłem kilku spraw i... no z resztą nie znaczące, natomiast ponad rok jeździli dla mnie i rzeczywiście fajne chłopaki, z którymi można pogadać, natomiast jak trzeba to robią własne w kilka chwil mają wszystko popakowane i jest na wozie. Miałem biznes niedługo natomiast myślę, że ten rok doświadczenia wystarczy ci aby ocenić, że warto jest choćby się z nimi skontaktować. Trzymam kciuki, abyś nie zrobił tak jak ja, pilnuj się i swojego biznesu ;)

lenox4

Posty: 19

 
Hej... kurcze, to żeś dziś dał temat, nie wiem czy firmy spedycyjne, jakie ja znam zajmują się obsługą firm także wobec tego totalnie nie wiem czy ci podawać. Z resztą pewnie te największe już brałeś pod uwagę. Ogólnie ja polecam te mniejsze firmy, bo patrząc na to jak my dostajemy paczki do biura, to od tych korporacji przychodzą nieraz pogięte, zaś on małych dostawców są super, nienaruszone i nasza Wiolka (ona odbiera paczki) zawsze przychodzi uśmiechnięta i zadowolona, zaś mówiła, iż nikt znajomy tam w tej firmie nie robi.

eloop

Posty: 25

 
Nigdy nie miałam do czynienia ani z taką firmą ani wogóle z jakimś spedytorem :P no chyba, że liczy się poczta polska.. no niemniej jednak to raczej z poczty korzystać nie będziesz... z resztą bym się założyła, że to się totalnie by nie opłacało :P Ogólnie pozostaje ci szukanie w necie, bon et to przecież takie miejsce gdzie można o wszystkim poczytać, wszystkiego się dowiedzieć i poczytać opinie osób, którzy już mieli styczność z tym tématem, ja od siebie polecam porządny i ogromny kubeł kawy i wyszukiwarka Google!

Monisiek

dzipkis

Posty: 16