gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

gabinet kosmetyczny kraków, oferta ?

Witam. Z tego co widzę, mnóstwo ludzi poleca Muneca w Krakowie. Jeżeli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, lecz jak na razie poszukuję depilacji woskiem w dobrym gabinecie.

ilor45

Posty: 5

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod uwagę zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Adi666

Posty: 10

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, jakie robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę regularnie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

transerwis

Posty: 12

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

mniszekk

Posty: 14

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

marcin22

Posty: 14

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, lecz wiadomo, że nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odnaleźć ofertę faktycznie tanio.

dominikaa

Posty: 10

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, gdyż od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. W szczególności jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

@marcelko

Posty: 7

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Maciusinski

Posty: 12

 
Też sporo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i fachowych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest wyborny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Lipa08

Posty: 5