Budowa hal produkcyjnych, szukam !!

Budowa hal produkcyjnych, szukam !!

Jaką firmę budowlaną polecacie w wielkopolsce? Muszę odnaleźć konkretnego partnera budowlanego specjalizującego się w pokryciach dachowych. Jak coś wiecie w temacie, dajcie znać. Dziękuję.

Darjusa

Posty: 11

 
To firma budowlana SSE, którą polecam z czystym sumieniem http://www.kiksc.pl. Jako inwestor muszę współpracować tylko z firmami, na których da się polegać. W kwestii nowoczesnego budownictwa są zdecydowanie godni polecenia. Działają kompleksowo, a współpraca układa się pomyślnie. Polecam.

ivonzjeee

Posty: 20

 
Nie wszędzie oferują wycenę za darmo. Konkretnie się naszukałem, kiedy potrzebowałem wycenić budowę hali magazynowej. Szczerze i tak cena odbiegała mocno od tych wyliczeń.

lukashb

Posty: 22

 
Też polecam prace zlecić generalnemu wykonawcy. Taka firma budowlana działa naprawdę szybko. Na budowie cały czas coś się dzieje. Wydaje mi się, że nie wychodzi to dużo drożej, a masz pewność, że cały proces budowy przebiegnie sprawnie.

pmrm1

Posty: 17

 
Negocjacje są okej :) Dzięki nim udało mi się dość sporo zaoszczędzić. A na firmę budowlaną SSE, z którą miałem okazję współpracować przez dłuższy czas nie mogę narzekać, bo okazali się świetnymi fachowcami. Ale to prawda, że nie ma to jak generalny wykonawca.

lenox4

Posty: 19

 
Wycena zawsze w praktyce ulega zmianom. Powiem szczerze, iż może być też na korzyść klienta :) Jako profesjonalnie działająca construction of production halls and warehouses dobrze znamy te realia. Jeśli chodzi o większe wydatki niż w kosztorysie – nigdy nie przekraczane są w naszym przypadku ponad ustaloną normę.

Dyduchrr

Posty: 9

 
Od hal produkcyjnych trzeba zatrudnić specjalistów, fachowców z tej dziedziny. Mają dostęp do znakomitych technologii. Zapłacić swoje trzeba. Ogólnie nie polecam sugerować się tylko ceną, bowiem można przejechać się na jakości i to niesłychanie.

namok

Posty: 12