Dachy epdm, polecicie kogoś ?

Dachy epdm, polecicie kogoś ?

Czy nałożenie na dach membran płynnych naprawdę żąda skorzystania z usług firm zajmujących się tym czy możliwe jest nałożenie ich całkowicie na własną rękę?

Elektros

Posty: 11

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z najtańszych firm zajmujących się tworzeniem dachów epdm. Moim zdaniem źle wykonany tego typu dach wcale nie jest lepszy od zwykłego dachu płaskiego a jest od niego znacznie droższy.

namok

Posty: 22

 
Gdy ja montowałem dach płaski to nie zdecydowałem się na dach epdm i żałuję tego do dziś. Kilku znajomych posiada tego typu dachy i są z nich naprawdę niezwykle mocno zadowoleni albowiem dachy te gwarantują przede wszystkim niesamowitą trwałość.

namok

Posty: 12

 
Moim zdaniem dachy płaskie obecnie są naprawdę bardzo dobrej jakości i nie powinieneś się obawiać o ich trwałość. Technika naprawdę poszła do przodu i dostępne są nowe materiały, które gwarantują odporność na warunki atmosferyczne oraz sprawiają, że dachy płaskie są w stanie wytrzymać przez bardzo długi czas.

giurent

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o dachy płaskie to najlepiej konstruuje je firma: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-plaskie.html i to z jej usług polecam Ci skorzystać.

Pyszności2

Posty: 18

 
Zdecydowanie odradzam Ci decydowanie się na najtańsze firmy bowiem może to skutkować wykonaniem dachu rzeczywiście niskiej jakości z jakim potem będą kłopoty.

Chorowity12

Posty: 15