ogrzewanie podłogowe w Krakowie ??

ogrzewanie podłogowe w Krakowie ??

Już pod koniec roku będę potrzebował dobrego hydraulika z Krakowa. Szukam i orientuję się, co oferują firmy. Mam nadzieję, iż pomożecie mi w tym zadaniu ;) Naturalnie chodzi o konkretną firmę, która działa od lat na rynku.

ZaNK3R

Posty: 3

 
Również szukam oszczędności i też zastanawiałem się nad instalacją ogrzewania podłogowego, które współpracowałoby z oszczędnymi urządzeniami. Nie mam jednak zamiaru skorzystać z pierwszego lepszego hydraulika z Krakowa. Szukam dobrych rzetelnych firm, więc jak znacie, to piszcie. Bardzo dziękuję. Sprawa jest dość pilna.

Penio

Posty: 14

 
Fotowoltaika idzie w parze z ogrzewaniem podłogowym. Bez dwóch zdań to najlepsze rozwiązanie w domu. Wiem, bo użytkuję i widzę, jakie to mogą być oszczędności. Fachowiec z Krakowa robił mi to wszystko i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę nie ma się co zastanawiać. To przyszłość, a w zasadzie o wiele tańsza przyszłość.

hertinho

Posty: 4

 
Najważniejszą kwestią jest teraz dla mnie centralne ogrzewanie. Od tego muszę zacząć, żeby na jesień wszystko działało, jak potrzeba. Myślę, iż w Krakowie bez problemu znajdę specjalistów. Zależy mi jednak na jakimś systemie z tych oszczędnych. Mnóstwo się teraz mówi o fotowoltaice, kolektorach słonecznych itd.

Kitas

Posty: 5

 
Znajomy polecił mi tę firmę http://www.instalco-krakow.pl. Jestem bardzo zadowolony z realizacji prac. Potrzebowałem centralnego ogrzewania. Całość zrobiona na medal. Polecam, ponieważ sam miałem problem ze znalezieniem kogoś z Krakowa. Potrzebowałem fachowca, profesjonalisty. Naprawdę polecam.

klosert

Posty: 13

 
Zachęcam wszystkich zainteresowanych do jakiejś rzetelnej lektury o oszczędnych i ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. Bo to naprawdę przynosi wiele korzyści w tym również finansowych. Później tylko pozostaje fakt znalezienia dobrego hydraulika z Krakowa :)

Warszawiak

Posty: 6

 
Ja też z góry dziękuję za pomoc :) Przekalkulowałem, że ogrzewanie podłogowe byłby świetnym systemem u mnie w domu. Bo teraz płacę jak za zboże. Nie mam jednak pojęcia o usługach w Krakowie i ewentualnych sklepach, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Interesuje mnie znalezienie rzetelnej firmy.

brygida

Posty: 9

 
Ciekawe, czy u mnie sprawdziłoby się ogrzewanie podłogowe. Gdzie nie wejdę, na forum o ogrzewaniu, wszędzie jeden i ten sam temat. Widziałem nawet fajne cenowo ofert z Krakowa. Coraz bardziej się nad tym zastanawiam.

Iunae_Milt

Posty: 8