Wizualizacje architektoniczne, znacie ?

Wizualizacje architektoniczne, znacie ?

Cześć. Kto prędko, a zarazem w rozsądnych cenach wykonuje wizualizacje budynków? Zależy mi na kimś sprawdzonym, z kogo usług mieliście przyjemność korzystać.

Franuś

Posty: 3

 
Zawsze ciekawiło mnie, jak wygląda proces tworzenia wizualizacji architektonicznych. Ostatnio miałem okazję zamówić taką wizualizację i byłem w stu procentach usatysfakcjonowany współpracą podjętą z doświadczonym projektantem.

mniszek

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że dużo klientów nie zdaje sobie sprawy, iż wizualizacje budynków potrafią kosztować zaledwie kilkaset złotych. W związku z tym rezygnują z zamówienia takiego projektu.

Dzidzia

Posty: 8

 
Mam duże wątpliwości, ponieważ mam namiary na kilka firm, które zamierzają podjąć się realizacji wizualizacji budynku. Wyłonienie jednej z nich stanowi z mojego punktu widzenia bardzo twardy orzech do zgryzienia. Liczę na to, iż podejmę trafną decyzję.

Sebo

Posty: 12

 
Nie ma uniwersalnej recepty na to, aby wyłonić firmę mogącą zaproponować najlepsze wizualizacje budynków. Niekiedy wystarczy odrobina szczęścia.

lukasabat

Posty: 18

 
Mogę zarekomendować wizualizacje budynków, które wykonuje ta firma: http://building-visualization.com. Jeszcze nigdy nie rozczarowałem się jej usługami. Polecam.

pawel253

Posty: 6

 
Mam duże wątpliwości, albowiem mam namiary na kilka firm, jakie zamierzają podjąć się realizacji wizualizacji budynku. Wyłonienie jednej z nich stanowi z mojego punktu widzenia niesłychanie twardy orzech do zgryzienia. Liczę na to, że podejmę trafną decyzję.

martins6

Posty: 23

 
Zawsze ciekawiło mnie, jak wygląda proces tworzenia wizualizacji architektonicznych. Ostatnio miałem okazję zamówić taką wizualizację i byłem w stu procentach zadowolony współpracą podjętą z doświadczonym projektantem.

namok

Posty: 10

 
Nie mam żadnych wątpliwości, że wybierając przedsiębiorstwo, jakie realizuje wizualizacje budynków należy kierować się przede wszystkim rekomendacjami, jakie pojawiają się w sieci, a zarówno usłyszymy na rozmaitych forach dyskusyjnych, m.in. tym :)

codePerformance

Posty: 7

 
Nie mam pojęcia, kto będzie w stanie wykonać dla mnie najwyższej jakości wizualizację budynku. Póki co w dalszym ciągu jestem na etapie poszukiwań.

edmundzio

Posty: 6