Kosze kominkowe z Krakowa, dobry sklep ?

Kosze kominkowe z Krakowa, dobry sklep ?

Niedługo będę robił gruntowny remont w domu i pomyślałem o kominku, ale takim z montażem, albowiem nie chcę kombinować sam :) jak coś znacie z propozycji w Krakowie to napiszcie. Nie powiem, iż interesuje mnie jakaś konkurencyjna cena;)

Radziu

Posty: 8

 
Też szukałem dobrych kominków w Krakowie, oferty sklepu razem z montażem bo tak najwygodniej. Chyba zdecyduję się na nich, bo akurat mają promocje na to co wpadło mi w oko. Więc dzięki bardzo za podpowiedź odnośnie firmy. Mają szeroką ofertę i to dobrych producentów.

TomekK

Posty: 11

 
Tu jest bogata oferta kominków w Krakowie http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Zajmują się również montażem, mnie robili, jestem mega zadowolony. Wyszło pięknie no i od tamtego roku zauważyłem oszczędności na ogrzewaniu :)

KHOT

Posty: 25

 
Mnie też przypadła ta oferta do gustu, a szczególnie dla mojego budżetu. To tanie kominki w Krakowie. Tutaj chyba zdecyduję się w końcu na wybór.

bogowie4

Posty: 13

 
Najlepiej wybrać ofertę kominków z montażem, znają się na rzeczy więc zrobią raz dwa taką instalację. Oferta w Krakowie w tym sklepie jest ogromna. Poza tym kompleksowo.

Grzaleczkaa

Posty: 17

 
Mają porządne kominki w Krakowie. Znam tę firmę, bowiem siedzę w branży od lat, zatem polecam wszystkim, którzy nie są zdecydowani. Poza tym mają też czasem wyborne promocje na produkty, które im nie zeszły, jak wszędzie i wówczas jeszcze parę dodatkowych złotych zawsze można zaoszczędzić. Polecam i pozdrawiam.

krzysztofh

Posty: 21

 
Znajomy polecił mi DGP, więc poszukuję ofert usługodawców. Tu jest spory wybór nawet tańszych akcesoriów. Jak na oferty kominków grzewczych w Krakowie jest mnóstwo taniej, mają też promocje.

Laleczka

Posty: 8

 
Bardzo w porządku fachowcy. U mnie nie było prosto, żeby zrobić taką instalację grzewczą, a oni wykazali się naprawdę niesamowitą wiedzą i pomysłowością. Jeśli zależy wam na profesjonalnym montażu kominków w Krakowie, to ich szczerze polecam. Poza tym w sklepie jest wszystko, co potrzebne i we wcale niewygórowanych cenach. Pozdrawiam

filemon66

Posty: 16