Kominki z montażem w Krakowie, kupował ktoś ?

Kominki z montażem w Krakowie, kupował ktoś ?

Witam, jak mieliście styczność z jakimś dobrym monterem od montażu kominków w Krakowie, chętnie skorzystam. Tylko poważne odpowiedzi. Pytam jak najniezwyklej poważnie. Dziękuję.

fertuś45

Posty: 6

 
Po montaż kominków w Krakowie warto udać się właśnie do nich. To firma od lat działająca. Nawet moi rodzice tam zamawiali swój kominek.

migot

Posty: 16

 
Fajna sprawa, taka propozycja kominków z montażem w Krakowie mi pasuje. Jak jest sprawdzona to działam, wolę uporać się ze wszystkim zanim zacznie się kolejny sezon. A mam w tym roku chęć na jakieś oszczędności :)

Yuri20

Posty: 9

 
To już chyba lepiej zdecydować się na wkład kominkowy gazowy, widziałem w Krakowie ofertę biokominków, ale chyba wolę tę pierwszą opcję. Biokominek nie daje chyba takiego wrażenia, sam nie wiem

Marti

Posty: 4

 
Osobiście polecam ten sklep https://www.komineczek.pl/wklady-kominkowe.html. Dużo przeglądałem ofert, ale tu jest duży wybór wkładów kominkowych w Krakowie. Mają też salon stacjonarny, żadna ściema, dobra oferta od sprawdzonego sprzedawcy. Polecam, sam u nich robiłem zakup.

andrzej99

Posty: 7

 
Rewelacyjne ceny w porównaniu z innymi sklepami z kominkami w Krakowie. Parę ładnych pln można zaoszczędzić. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Oct714

Posty: 9