tani hydraulik w Krakowie, znacie ?

tani hydraulik w Krakowie, znacie ?

Dobrze, że odnalazłem to forum. Pilnie potrzebuję odnaleźć hydraulika, który doradzi mi coś w zakresie ogrzewania domu. Mam dylemat dotyczący źródła ogrzewania i całej instalacji. Jak coś, to czekam na namiary na sprawdzone firmy z Krakowa.

Marti

Posty: 3

 
Niebawem też będę potrzebował usług hydraulicznych. Martwię się, jak widzę takie opinie, że hydraulika w Krakowie trzeba sobie zamówić dużo wcześniej. U mnie to będzie duża robota, dlatego pewnie już dziś jest najlepszy czas, żeby zacząć poszukiwania. Na pewno skontaktuję się z tymi fachowcami, których tu polecacie.

codePerformance

Posty: 12

 
Jeżeli szukacie sprawdzonego hydraulika, to polecam tę firmę http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Korzystałem z ich pomocy w ramach centralnego ogrzewania. Znakomity usługodawca z Krakowa.

marionnn

Posty: 4

 
No dokładnie najlepiej tak zrobić, a nie szukać oszczędności na usługach hydraulicznych. Nie ma to jak fachowiec, któremu możesz zaufać i cię nie oszuka. Niedługo będę potrzebował pomocy przy montażu ogrzewania podłogowego i nie wyobrażam sobie, żebym miał skorzystać z usług niewiadomego pochodzenia w Krakowie.

Paqu

Posty: 19

 
Każdy prędzej czy potem będzie potrzebował sprawdzonego hydraulika w Krakowie. Im więcej sobie tutaj polecimy, tym lepiej na przyszłość. Kiedyś miałem poważny kłopot i naprawdę natknąłem się na szybko na pseudo fachowca.

Sis45

Posty: 9

 
Tylko, że jak masz taniego hydraulika, a poza tym jest dobry, to kiepsko u niego z terminami. Gdy padła mi instalacja grzewcza, musiałem się długo naczekać na fachowca w Krakowie. Tu każdy ma ręce pełne roboty. Nie ukrywam, że na przyszłość też potrzebowałbym namiary na kogoś zaufanego, najlepiej z polecenia.

namok

Posty: 10

 
Na pewno zastosuję się do waszych uwag, bo są cenne. Sprawdzę też tych usługodawców, których polecacie. Może wreszcie znajdę kogoś, kto rzetelne zajmie się starą instalacją centralnego ogrzewania. Niby Kraków, a tak ciężko :(

eX777

Posty: 28

 
No z terminami bywa ciężko. Moje plany w tamtym roku legły w gruzach. Mój błąd, bo szukałem taniego hydraulika w Krakowie na ostatnią chwilę. Jeśli chcesz ruszyć z remontem na wiosnę podobnie jak wszyscy :D już teraz szukaj i pytaj. Nie zapomnij sprawdzić czy fachowiec ma uprawnienia. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

gregcie@

Posty: 11