Odśnieżanie łódź, polecicie kogoś?

Odśnieżanie łódź, polecicie kogoś?

Witam serdecznie.

Mam wątpliwości związane z tym czy przedsiębiorca rzeczywiście ma obowiązek, aby odśnieżać absolutnie wszystkie obiekty przemysłowe?

dada45

Posty: 11

 
Wybór firmy wykonującej dachy w Łodzi nie był w moim wypadku prosty. Miałem co najmniej kilka propozycji, ale zależało mi na wysokiej jakości dachu oraz terminowym jego wykonaniu. Dopiero potem przyjaciel polecił mi sprawdzone przedsiębiorstwo, z którym nawiązałem współpracę.

Zabezpieczyłem się rzecz jasna odpowiednią umową.

codePerformance

Posty: 7

 
Dachy płaskie wzbudziły moje zainteresowanie, gdy znajomy przedstawił mi ofertę jednej firmy. W sumie byłem już wówczas zdecydowany na to, iż mój dom będzie miał płaski dach. Pozostało mi tylko podjęcie decyzji o tym, kto wykona taki dach. Wybór padł na przedsiębiorstwo, o jakim długo opowiadał mi przyjaciel, czyli: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-plaskie.html.

mazi1991

Posty: 27

 
W mojej opinii odśnieżanie w Łodzi to dość problematyczny temat, bowiem istnieje sporo firm, jakie się tym trudnią. Niewątpliwie ciężko wybrać tą najlepszą, bowiem niewiele osób ma z nimi do czynienia. Przedsiębiorcy raczej nie dzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Andzia

Posty: 18

 
Szczerze?

Jestem przekonany do tego, co są w stanie mi zaoferować dachy epdm. Ich dużą zaletą jest przede wszystkim elastyczność, natomiast kolejna sprawa to brak reakcji nawet na bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne. Firma, która wykonywała dla mnie dach w tej technologii powiedziała, że powinien on wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat.

Fanatyk

Posty: 12

 
Dachy płaskie to w mojej opinii zdecydowany faworyt, jeżeli chodzi o wybór projektu, który zamierzam wkrótce zrealizować. Jako inwestor ogromną wagę przykładam do tego, aby rozwiązanie było praktyczne. Z tego względu wybrałem płaski dach, który można choćby w prosty sposób odśnieżać w okresie zimowym.

Garguł12

Posty: 13

 
Zgadzam się z Wami, że obiekty przemysłowe potrzebują wyjątkowego nadzoru, gdyż ciągle się coś w nich dzieje.

Jestem kierownikiem w takim obiekcie i powiem Wam, że priorytetowo podchodzę przede wszystkim do kwestii bezpieczeństwa, bo za to jestem także odpowiedzialny.

Nie rozumiem niektórych firm, gdzie pracodawca nie jest w stanie zapewnić nawet bezpieczeństwa.

Laleczka

Posty: 16

 
Długo zastanawiałem się komu powierzyć wykonanie dachu w Łodzi. Moja inwestycja zbliżała się do kluczowego etapu, a ja nadal nie podjąłem decyzji. Ostatecznie poszedłem śladem doświadczeń znajomych, którzy w swoim mieście również wypytali ludzi o sprawdzonych majstrów. Poskutkowało :)

czerwin_09

Posty: 12