damskie baleriny sklep internetowy

damskie baleriny sklep internetowy

Chciałbym sprzedawać kapcie damskie. Może tu polecicie jakiegoś producenta. Dziś mam dziecięce obuwie. Pytają o damskie, więc trzeba kuć żelazo póki gorące :D Dzięki za wszelką pomoc.

Dzidzia

Posty: 4

 
Zawsze pewnym wyborem są baleriny dziecięce. To kapcie, których klienci naprawdę szukają w sklepie. Im więcej masz wzorów i kolorów, tym lepiej. U nas w sierpniu schodziły jak świeże bułeczki :D

Gucio

Posty: 5

 
Z tego, co widzę, to dziecięcymi pantoflami jest większe zainteresowanie. Mam w planach otworzyć sklep internetowy, bo na razie handluję obuwiem na ryneczkach. Nasze stoisko słynie z polskich marek, dlatego też tu jestem i szukam :)

ymuert00

Posty: 13

 
www.trimaster.pl tutaj naprawdę można przebierać w ramach pantofli dziecięcych. To sklep, który polecam zarówno indywidualnym klientom, jak i hurtowym, bo to sklep producenta.

Iunae_Milt

Posty: 8

 
Ja mam cel zmienić branżę na domowe baleriny dziecięce. Takimi do domu jest spore zainteresowanie. Od niedawna prowadzę sklep z dziecięcymi ubrankami, więc z całą pewnością baleriny dziecięce też by się podobały. Konieczna mi jednakże jakaś konkretna oferta producenta.

Romantykk

Posty: 10

 
To może jeszcze dobrać na przykład pantofle damskie, też fason balerin, jak się podoba :) Przydałby się jednak jakiś dobry producent, bo nie mam zamiaru korzystać z chińskich ofert. Zdecydowanie bym wolał, żeby klienci do nas wracali. To dopiero początki, więc koniecznie musimy zadbać o renomę.

Ciapek

Posty: 11