chodzież kamelia, poszukuję sklepu!

chodzież kamelia, poszukuję sklepu!

Witam serdecznie. Zależy mi na pozyskaniu garnków Silesia. Gdzie można zdobyć je w jakiejś przystępnej cenie. Wiem, że to garnki, jakie nie należą do tanich, lecz może gdzieś jest propozycja w niższej cenie?

tefal100

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o sklepy z ofertą porcelany Lubiana Opera, zaufałam tej hurtowni https://hurtowniaporcelany.pl/396-lubiana-opera. Miła obsługa i nawet bardzo korzystne ceny.

Robuś

Posty: 6

 
Sprawdzoną fabryką jest także Chodzież. Osobom, które cenią romantyczne wystroje na stole, polecam serwis Chodzież Iwona w kwiaty. To może być piękny prezent dla nowożeńców.

Elektros

Posty: 11

 
A co sądzicie o serwisie Lubiana Celebration? Mnie się podoba, bo jest nowoczesny ze względu na kształt, ale też taki delikatny, no i nieskazitelnie biały, więc idealny na rocznicę ślubu :)

dariuszek1878

Posty: 18

 
Najtańsze garnki Silesia są białe i ze zwykłą pokrywką. Za resztę trzeba zapłacić wiecej. Najdrożej kosztują garnki w kolorze. Można szukać propozycji w hurtowniach. Tam jest na pewno taniej.

mniszek

Posty: 5

 
Zakupiłam serwis Chodzież Iwona ze złotą linią. Wreszcie mam powody, żeby robić przyjęcia :) A tak na poważnie, to naprawdę niezmiernie stylowy i elegancki serwis, który zawsze się sprawdzi bez różnicy na okazję. Kawa w takiej filiżance rzeczywiście smakuje zdecydowanie lepiej :D

Dzidzia

Posty: 4

 
Nabycie zrób w którejś z długo działających na rynku hurtowni. Mnie udało się kupić w ten sposób piękny serwis Duo Porto porcelanę odporną na stłuczenia i wysokie temperatury. Polecam kolekcje tej marki, sprawdź sobie.

dermuster

Posty: 15

 
Ja także muszę wybrać jakąś porcelanę na prezent i zastanawiam się nad marką Lubiana. Podoba mi się kilka kolekcji. Całkiem do rzeczy jest Lubiana Opera. Ma taki fikuśny kształt i sporo naczyń do skompletowania na sztuki. I mam pytanie, czy takie naczynia wygodnie się użytkuje właśnie z uwagi na ten dość skomplikowany kształt.

mniszekk

Posty: 14