druk obrazów, polecicie coś?

druk obrazów, polecicie coś?

Jeśli korzystaliście z usług drukarni, która wykonuje obrazy ze zdjęć, dajcie znać, jaki to w rzeczywistości efekt. Chętnie skorzystałabym i zamówiła foto obraz na płótnie. Jednakże potrzebuję konkretniejszych opinii.

Babeczka

Posty: 2

 
To działaj, bo ja w końcu się zdecydowałam i nie żałuję. Wydałam już trochę kasy, ale jestem zadowolona. Zrobiłam prezenty rodzinie i sobie :D Polecam, bo foto obraz na płótnie wygląda jak ręcznie malowany obraz. Jest niezwykłą ozdobą wnętrza. Jak ktoś lubi obrazy, to na bank będzie zadowolony z efektu. Jest powalający.

Dr Nemo

Posty: 10

 
Zdjęcia odbitki na płótnie są wspaniałą ozdobą wnętrz. Obecnie już nie wyobrażam sobie naszych pokoi, salonu i jadalni bez zdjęć pamiątek wykonanych właśnie w ten sposób.

znamsienatym

Posty: 9

 
Z tego, co się dowiadywałam, to zdjęcie musi być naprawdę dobrej jakości, żeby był efekt takiego obrazu ze zdjęcia. Nie wiem, czy któreś z moich fotek nadawałyby się do wydruku. Może polecacie jakiś poradnik czy coś w tym stylu, żeby więcej dowiedzieć się o foto obrazach?

labuh

Posty: 8

 
Ja zamówiłam rozmiar xxl, największy, jaki był możliwy. Jakość powalająca, więc polecam. W szczególności portrety robią wrażenie. Musisz pamiętać tylko, żeby zamówić foto obraz na płótnie u doświadczonego usługodawcy. Koniecznie musi to być drukarnia, jaka działa od lat, ma renomę i nowoczesny sprzęt. A tak w ogóle to niesłychanie polecam.

namok

Posty: 15

 
Super pomysł na upominek komunijny :) Może właśnie coś takiego dodatkowo podaruję mojej chrześnicy. Czytałam, iż to trwały produkt. Tylko, iż obraz ze fotografie trzeba zamówić w dobrej drukarni.

renia00

Posty: 8

 
Nie sądziłam, że obraz ze zdjęcia zrobi na mnie takie wrażenie. Dostałam taki prezent od syna z żoną. Jest to dokładnie kilka zdjęć ich dzieci na płótnie. Przepiękna rzecz, ozdoba, dekoracja i pamiątka. Podsunęli mi pomysł świetną galerię również własnoręcznie wykonanych zdjęć.

Cloperflake

Posty: 15

 
Pomyślę, albowiem też podoba mi się taki pomysł na prezent. Myślę, iż dziadkowie byliby zadowoleni ze fotografie naszej rodzinki. To taka pamiątka, więc musiałabym najpierw wykonać fajną fotkę. A co z dużym formatem? Taki obraz ze fotografie nie traci na jakości? Piszcie, jak się znacie :D

aliotos

Posty: 3

 
Podobają mi się krajobrazy. Zawsze, gdzie jestem cykam zdjęcia. Może rzeczywiście to fajny pomysł zrobić takie odbitki w dużym formacie na płótnie. Muszę dokładnie zapoznać się z tą usługą i przekonać do pomysłu :D

Kobitka22

Posty: 7

 
Wspaniała okazja cenowa. Tu można zamówić obraz ze fotografie naprawdę tanio obraz-ze-zdjecia.pl/pl/. Poza tym jest to fachowy usługodawca. Polecam za jakość i szybkie usługi.

Dzidzia

Posty: 8