siatki na piłkochwyty, polecicie firmę ?

siatki na piłkochwyty, polecicie firmę ?

A ja mam pytanie o siatki na zwierzęta leśne? Konieczna mi doświadczona pomoc. Czy korzystaliście z takich, montowaliście? Interesuje mnie fakt, czy one naprawdę są odporne na warunki atmosferyczne i czy są solidne?

Kuniarz

Posty: 3

 
Widzę, że sporo osób dobrze wypowiada się o ochronnych siatkach. Mnie wypadałoby zmienić ogrodzenie hodowli i właśnie zastanawiam się nad siatkami hodowlanymi, skoro są one tak skuteczne i trwałe.

Michaś

Posty: 5

 
Na bagan.pl można znaleźć szeroki wybór siatek dla domu. To polski znany producent, więc raczej nie szukałabym czegoś innego. Mają bardzo dobrej jakości siatki o różnych parametrach i kolorach.

Damiano

Posty: 11

 
Jako firma transportowa chwalimy sobie siatki do busa, ponieważ świetnie zabezpieczają bagaże pasażerów. Przewozimy też towary, więc tu równie dobrze sprawdzają się co w busach. Nie są drogie, a naprawdę wyborem na lata. Można kupić siatki w wielu kolorach. Mają też różną wielkość oczek.

ZaNK3R

Posty: 17

 
Tak polipropylen nie nasiąka, więc korzysta się z niego również do robienia sieci rybackich. To mega odporne tworzywo, jakie nie uszkodzi się prędko. Trzeba grubych lat i intensywnej eksploatacji, żeby go zedrzeć :D

trans34

Posty: 4

 
Uważam, że nie ma lepszego rozwiązania, jak potrzebna jest ochrona na zewnątrz. Każdy inny materiał padnie po sezonie czy kilku. Nasze siatki leśne sprawują się od kilkunastu lat bez zarzutu pomimo warunków, których nietrudno się domyślić.

Ciapek

Posty: 12