siatki na regały magazynowe, jaki sklep ?

siatki na regały magazynowe, jaki sklep ?

Potrzebujemy zakupić siatki przemysłowe. Jak się orientujecie, gdzie można zakupić certyfikowany asortyment, to z góry dziękujemy za polecenia. Koniecznie jakiś sklep internetowy, może z darmową dostawą :)

Jacuś

Posty: 5

 
Siatki na wysypisko śmieci można nabyć tutaj https://fulo.pl/57-siatki-wysypiska-smieci. Od mnóstwo lat znam ten sklep i zawsze mają dobrą jakość asortymentu. To doświadczony sprzedawca, który służy poza tym profesjonalnym doradztwem.

Kitas

Posty: 6

 
Polipropylenowe siatki można wykorzystać również w transporcie, ponieważ jako jedyne chyba się w ogóle nie rozciągają. Można nabyć je jako siatki na przyczepki. Wtedy kupujesz z konkretnymi zestawami do montażu i masz z głowy kombinowanie na własną rękę :)

Kizakkk

Posty: 4

 
Internetowo na bank masz taniej, więc warto poświęcić troszkę czasu, żeby przyjrzeć się ofertom siatek hodowlanych. Najlepiej sięgnąć z asortymentu polskich producentów :)

Joe

Posty: 7

 
Mam siatki na woliery właśnie z polipropylenu. Mogę polecić to rozwiązanie, albowiem widzę, że PP jest stosownym materiałem na tego typu siatki. Kupowałem już dawno, lecz właśnie przez internet, albowiem było taniej.

RadeQ

Posty: 26

 
Mam siatki na woliery właśnie z polipropylenu. Mogę polecić to rozwiązanie, bo widzę, że PP jest odpowiednim materiałem na tego typu siatki. Kupowałem już dawno, ale właśnie przez internet, bo było taniej.

tefal100

Posty: 10