Halluksy wkładki, polecicie sklep?

Halluksy wkładki, polecicie sklep?

Jeżeli kupowaliście wkładki ortopedyczne dla dzieci przez internet i jesteście zadowoleni z jakości, to podeślijcie adres. Potrzebuję mieć pewność, iż do wyrób medyczny, sprawdzony i nie będę żałować.

Bienkus

Posty: 6

 
Na szczęście u mnie jak na razie bez zabiegu chirurgicznego. Lekarz też na halluksy zlecił wkładki i widzę, że stopa zaczyna wracać do normy :) W porę zadziałałam, więc może dlatego. Nie wyobrażam sobie operacji, dlatego tym bardziej cieszę się z efektów.

Krakus

Posty: 20

 
Mam nadzieję, że i mnie po tych badaniach doradzą jakieś konkretne wkładki korekcyjne. Chodzenie zaczęło od kilku miesięcy sprawiać mi ogromną trudność. Ból jest nie do wytrzymania. Utykam i niezbyt pozytywnie widzę to wszystko.

Gucio

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o pęcherze pomiędzy palcami to raczej nie wkładki, a jakiś klin jest konieczny i odpowiednie szerokie obuwie, żeby nie ściskać stopy. Nie ulega wątpliwości nie wykluczam wizyty lekarskiej :)

multikrzych

Posty: 16

 
Na zachodzące palce wkładki działają rewelacyjnie. Zaczęłam stosować jak tylko pojawił się pierwszy ból. Wiem, że to choroba zwyrodnieniowa, ale lekarz powiedział, że taka profilaktyka od pierwszych symptomów daje naprawdę dobre rezultaty.

brzucholl

Posty: 7

 
Porządnej jakości wkładki ortopedyczne dla dzieci można kupić tutaj http://www.vaya.com.pl/sklep/kategoria/zobacz/203,wkladki-dzieciece. Osobiście jestem zadowolona ze skuteczności, jakości, lecz akurat tutaj też z ceny. Polecam, albowiem to sprawdzona marka i dystrybutor.

tyczner,

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o ostrogę piętową, to przeszłam już wszystkie sposoby. Nic nie pomagało tak skutecznie jak właśnie wkładki, jakie dopasowałam sobie do każdego rodzaju obuwia. Pracuję w sklepie, gdzie stanie poprzez 8 godzin dziennie poważnie mnie wykańczało :( Odkąd zaopatrzyłam się we wkładki, jest całkowicie inaczej. Polecam.

Penio

Posty: 4