siatka do kontenera, poszukuję!!

siatka do kontenera, poszukuję!!

Jakiego producenta siatki na kontener polecacie? Niezbędny mi naprawdę sprawdzony asortyment. Jeśli macie na ten temat jakieś konkretne informacje, z góry niesłychanie dziękuję. Liczę na waszą pomoc.

hubertus

Posty: 4

 
Polecam, albowiem to naprawdę sprawdzona jakość. Siatka na kontener jest idealnym rozwiązaniem. U nas zarówno bardzo dobrze się sprawdza i nie niszczy. Użytkujemy takiej zazwyczaj do zabezpieczenia odpadów i gruzu.

david011

Posty: 6

 
Najlepsza jest siatka do kontenera z małym oczkiem. Według mnie jest najtrwalsza. Sprawdza się do każdego typu ładunku. Siatki mają różną grubość sznurka. Wybraliśmy oczko 2x2 cm i takie sprawdziło się przy każdym ładunku. I jeszcze jedno, polipropylen jest najtrwalszy, więc warto zwrócić uwagę na właśnie ten materiał.

eX777

Posty: 24

 
Jeśli chcecie kupić łatwe zabezpieczenie dla transportu, to na pewno siatka na kontener. To jest świetny sprawdzony asortyment. Te siatki są odporne na naprawdę wszelkie czynniki zewnętrzne. Naszą użytkujemy już kilka lat i nic złego się z nią nie dzieje. Polecam.

Marioleczka

Posty: 14

 
Tego typu siatki na kontenery wykorzystujemy do zabezpieczenia regałów w magazynach. Ich główną zaletą jest wytrzymałość, bezwęzłowa produkcja i też zróżnicowanie pod kątem parametrów wielkości oczek i grubości siatki.

andrew66

Posty: 9

 
To polecam albo polipropylen albo polietylen. My z takich siatek korzystamy w firmie transportowej i chwalimy je sobie. Obydwa te tworzywa są odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia i nawet substancje chemiczne. W naszym wypadku siatka do kontenera, jak i do zabezpieczeń palet sprawdza się, jak należy.

robson900

Posty: 17

 
To dobry sklep z siatkami do kontenera https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. Polecam akurat tego producenta, bowiem jest wykwalifikowany i można polegać na jakości tego asortymentu. U nas sprawdzają się, jak należy.

enriquess

Posty: 6

 
Natknąłem się na wyprzedaż takich siatek do kontenerów i nie skorzystałem. Pewnie te tworzywa mają też z góry określoną żywotność. Jak sądzicie?

Kitas

Posty: 8

 
Może się zdecyduję, bo taką siatkę do kontenera można byłoby wykorzystać też do samochodów czy na palety, żeby je zabezpieczyć. Jeśli macie jakieś konkretne polecenia producentów czy sklepów, to chętnie skorzystam. No i oczywiście chciałbym dokonać zakupu online. Dzięki za wszelką pomoc.

Dzidzia

Posty: 8