czyszczenie dywanów Chojnice, szukam

czyszczenie dywanów Chojnice, szukam

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Laleczka

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bowiem naprawdę działają niezwykle skutecznie.

AGDDDy1

Posty: 6

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasem, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

Darjusa

Posty: 11

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a bardzo znaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Facio

Posty: 19

 
No właśnie na tym mi najniezwyklej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, niemniej jednak jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, jaka oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

bruklin187

Posty: 5

 
Jeżeli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, która zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Dagmara87

Posty: 5

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasami, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

TomekK

Posty: 6

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, jakie stosują. Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, niemniej jednak to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Aklimer56

Posty: 3

 
U nas dywany są zawsze schludne i faktycznie bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z fachowego czyszczenia dywanów. Jest mnóstwo tanich pralni w Grudziądzu.

andrzej99

Posty: 7

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa duże dywany, które od paru lat nie były czyszczone w sposób profesjonalny. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

mario72k

Posty: 4